anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pomocą Allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
reset31
#8 Zapaleniec#

Witam

Rozpocząłem dyskusję ze sprzedawcą w związku niesprawiedliwymi praktykami sprzedającego i mam problem z pomocą Allegro. Zgłosiłem się o pomoc dwukrotnie ponieważ wypowiedzi nie odnoszą się do przedstawionych argumentów, nie mają ładu, składu i działają na moją niekorzyść. Mam podejrzenie, że nie pisze ich człowiek.  Czy spotkaliście się z podobnym problemem? 

Cytaty:

"Przykro mi, że zgłasza Pan, że otrzymał Pan zamówienie jest niezgodna z umową, widzę że Sprzedawca zdeklarował się rozwiązać Pana sytuację."

"reset31,wiem, że zależy Panu na jak najszybszybszym rozwiązaniu sprawy reklamacji"

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Oczywiście. To piszą boty

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@reset31 Cześć. Zapoznałam się z przebiegiem tej dyskusji. Jak zapewne wiesz, sprzedający ma 24 godziny na odpowiedź, zatem poczekaj proszę cierpliwie na jego stanowisko w sprawie (od Twojego pytania dotyczącego zamówienia kuriera minęły dopiero dwie godziny). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
reset31
#8 Zapaleniec#

Cześć, dziękuje za zaangażowanie, oraz proszę o interwencję dotyczącą ww. sytuacji. Niestety szukając informacji w Google o firmie, znalazłem same negatywne opinie. Podałem w dyskusji jedyne, słuszne rozwiązanie problemu, które każdy uczciwy sprzedawca zaakceptowałby bez mrugnięcia okiem. Tutaj ewidentnie widać brak etyki i próbę kombinowania nie wiadomo czego. Dodatkowo mam podejrzenia, że celowo został wysłany inny produkt po to, aby nie doszło transakcji, gdyż cena została zmieniona zaraz po zakupie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@reset31 Skorzystaj z możliwości poproszenia o pomoc pracownika Allegro w dyskusji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Z ciekawości zapytam co to za niesprawiedliwe praktyki?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I co nie da się dogadać z BOTem? Tak działają teraz Allegro i sprzedajacy.

oznacz moderatorów