anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z reklamacja

TrUpA
#8 Zapaleniec#

Mam problem z zakupionym przedmiotem, a dokładnie sprzedający od dwóch tygodni się nie odzywa po mimo tego że miesiąc czasu wykonywałem instrukcje sprzedającego w celu naprawienia przedmiotu. Nie mogę założyć dyskusji bo minęło 180 dni natomiast przedmiot kupiłem około roku temu. Gwarancja w aukcji a raczej rękojmia miała być dwa lata. Chce naprawy przedmiotu, wymiany lub zwrotu pieniędzy. Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TrUpA Podaj mi proszę numer tego zamówienia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TrUpA
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220926-234304.png

oznacz moderatorów

TrUpA
#8 Zapaleniec#

To ta aukcja, dyskusje też wrzucić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie musisz zakładać dyskusji - wystarczy jak napiszesz do All i przedstawisz sprawę. To był zakup od firmy? - wysyłasz towar do reklamacji wraz ze stosownym pismem. Zrobiłeś to? 

Jak tego nie zrobiłeś, to więcej nie będę pisał, bo nie ma to sensu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

TrUpA
#8 Zapaleniec#

Niestety firma jest za granicami RP. Chciałem dostać info gdzie to wysłać i na czyj koszt, ale kontakt się urwał i już nie było okazji zapytać. Najpierw chciałem z pomocą sprzedającego wyczerpać wszystkie opcje zanim to odeślę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TrUpA Postaramy się pomóc, ale napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TrUpA
#8 Zapaleniec#

Wysłałem formularz, dziękuję Wszystkim za pomoc 👍

oznacz moderatorów