anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z ulubionymi wyszukiwaniami

jagathy
#7 Wielbiciel#

Wygląda na to, że przestały działać wyszukania, które do ulubionych zapisały się z +

Mam np. zapisane wyszukanie "czeski+astronauta", ale pokazuje 0 ofert.

Gdy wpiszę "czeski astronauta" to pokazuje się 1.

Ale próba zapisania takiego wyszukania bez plusika powoduje, że znowu mam ten + i opcja "zobacz oferty" pokazuje 0.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jagathy Możesz mi to przesłać na zrzutach ekranu? Kiedy je otrzymam, skonsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jagathy
#7 Wielbiciel#

zapisane wyszukiwaniezapisane wyszukiwaniepo użyciu zobacz ofertypo użyciu zobacz ofertypo usunięciu + z pola szukajpo usunięciu + z pola szukaj

oznacz moderatorów

jagathy
#7 Wielbiciel#

@nat_not Czy coś w tej sprawie wiadomo?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jagathy Nie udało mi się powtórzyć nieprawidłowości, które zgłosiłaś. W wyszukiwarkę powinnaś wpisać frazę bez plusa i zapisać to wyszukiwanie. W zakładce zapisuje się wówczas fraza bez plusa i link z listą ofert działa prawidłowo.

Czy przed ponownym zapisaniem wyszukiwania usunęłaś wcześniejsze (z plusem)?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jagathy
#7 Wielbiciel#

@nat_notUdało mi się to trochę namierzyć i wychodzi na to, że Firefox sprawia problem. Gdy próbuję w nim zapisać to wyszukiwanie, to dodawany jest + (podobnie, gdy kliknę na link do wyszukania z maila z listą znalezionych, gdy wyszukanie jest zapisane bez + - np. mam taki link https://allegro.pl/listing?order=n&strategy=NO_FALLBACK&string=thomas%2Bott, choć wyszukanie jest zapisane jako "thomass ott") Być może jakaś wtyczka powoduje problem, ale już tego trochę mi się nie chce sprawdzać. 🙂

W każdym razie zapisywanie wyszukania np. w Chrome działa poprawnie i jest bez plusa. Czyli można powiedzieć, że rozwiązaniem problemu jest unikanie Firefoxa, choć szkoda, bo to moja domyślna przeglądarka.

oznacz moderatorów