anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pieniedzy...

orzel030787
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zakupiony przedmiot, rozpoczęłam dyskusję ze sprzedającym i zobowiązał się do zwrotu środków, więc zakończyłam dyskusje, niestety ale pieniądze do dziś nie pojawiły się na koncie. Wysłałam dwa maile do sprzedającego, ale pozostały bez odpowiedzi. W jaki sposób mogę zwrócić się o pomoc do allegro, bo niestety dyskusja jest już zakończona...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

napisz tu Problemy transakcyjne powinno się dać wznowić

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@orzel030787 Cześć. Podaj mi proszę numer zamówienia, o którym mówisz - zweryfikuję tę sytuację i skontaktuję się ze sprzedającym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rgbonus
#7 Wielbiciel#

Witam Cię ko_alka .

Chciałbym zgłosić oszustwa i wyłudzenia. Kupiłem zabawkę z aukcji 

https://allegro.pl/oferta/lol-surprise-omg-dance-machine-3w1-samochod-lalka-11637217857?  lecz jej nie otrzymałem, a sprzedający przestał wystawiać przedmioty. Znalazłem takie same oferty z tymi samymi zabawkami i maja takie same ceny lecz różnych sprzedających. Po sprawdzeniu ich danych firmy okazało się że mają takie same dane bez nazw firmy itd. Poniżej wstawiam linki do tych sprzedających :

[edycja]

Bardzo proszę Zgłoś to gdzieś niech ich zablokują bo to OSZYŚCI.

Ja kupiłem zabawkę od [edycja].

Proszę zrób coś z tym bo takich jak ja będzie dużo więcej.

 

pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rgbonus Cześć. Sprzedający, od którego kupiłeś zabawkę jest właśnie weryfikowany (jego sprzedaż na Allegro została zatrzymana). Przekażę Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu, który sprawdzi pozostałe konta. 

Przykro mi, że nie otrzymałeś swojego zamówienia. Złóż wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index. Zwrócimy Ci koszty. 

Bez wyroku sądu nie możesz nikogo nazywać oszustem, dlatego usunę nazwy kont z Twojego wpisu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rgbonus
#7 Wielbiciel#

ko_alka ok ...😁 następnym razem ugryzę się w język 😅  ważne że ich konta są zablokowane ...dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rgbonus OK 🙂 Informacyjnie - wszystkie podane przez Ciebie konta mają wstrzymaną możliwość sprzedaży na czas weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@orzel030787 Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... i poproś o wznowienie Dyskusji lub o inną pomoc. Sprzedawca otrzyma stosowny komunikat. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@orzel030787 Wiemy, że przedmiot zakupiłaś, ale nie wiemy czy zwróciłaś. To jest podstawa zwrotu pieniędzy. A może sprzedający nie chciał zwrotu przedmiotu?

oznacz moderatorów