anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem

krychulol2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Chciałem zwrócić zakup. Wygenerowalem kod zwrotu i nadalem paczkę w paczkomacie. Po odejściu od paczkomatu zorientowałem się, że nadalem nie tą paczkę co powinienem. Po interwencji w inposcie zwrot powrócił do mojego paczkomatu. Niestety nie mam możliwości ponownego wysłania paczki ponieważ sprzedający nie może mi wygenerować nowego kodu zwrotu. W sekcji zwroty widnieje jako "w trakcie doręczenia". Paczkę mam u siebie - co mogę zrobić w tej sytuacji ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@krychulol2 gapowe się płaci , wykorzystałeś przysługujący Ci zwrot to teraz nadaj paczkę we własnym zakresie na adres podany w zakladce ,, zwroty ,,

oznacz moderatorów

krychulol2
#7 Wielbiciel#

Oczywiście w rozmowie tefonicznej ze sprzedawcą poruszałem wątek zwrotu na własny koszt. Pomimo tej propozycji sprzedający nie wiedział jak mi pomóc. Twierdzi, że może anulować mój zwrot ale że nie będę mógł go wykonać ponownie ! A co za tym idzie nie dostanę zwrotu od allegro. Mogę prosić o bardziej konkretną odpowiedź ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@krychulol2 Koszty ,,bezpłatynych ,, zwrotów pokrywa allegro dlatego drugiego nie dostaniesz  bo allegro zostało obciążone przez przewoźnika  już jednym Twoim zwrotem , a do każdej transakcji / zakupu / przysługuje 1 / słownie : jeden / zwrot . Odeślesz sprzedawcy towar , a ten zwróci Ci należną kasę .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@krychulol2 a co ma sprzedawca do darmowego zwrotu? Chyba, że zwrot jest na koszt sprzedawcy? Spakuj i odeslij.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@krychulol2 doprecyzuj proszę, na czym polega problem? Nie ma to znaczenia czy odeślesz paczkę na koszt własny, czy przez otrzymany od sprzedawcy kod. W każdym razie sprzedawca ma możliwość zwrócenia Ci środków za pośrednictwem Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Autorowi wątku rozjechalo się wyobrażenie o działaniu i fukcjonalności serwisu 

@krychulol2 

,, sprzedający nie może mi wygenerować nowego kodu zwrotu ,,, BŁĄD ..kod do zwrotu otzymujesz od allegro 

,,A co za tym idzie nie dostanę zwrotu od allegro. ,, BŁĄD ... środki zwraca sprzedawca .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria dziwisz się po reklamach " allegro nasz największy sklep "

Przecież to allegro sprzedaje, pakuje, wysyła, zwraca kasę po odesłaniu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak to był zakup ze Smartem to Allegro może wygenerować nowy kod.

oznacz moderatorów