anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prodejce neodpovídá

Client:110961162
#1 Nowicjusz#

Dobry den objednali jsme zboží prez allegro , 6.3jsme zásilku vrátili byla doručena zpet ale prodejce nereaguje ani na e-maily ani vracení penez nevime co s tim dekujeme za info Jakeš

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110961162 Dobrý den, můžete mi prosím sdělit číslo nabídky nebo objednávky, na kterou se vrácení peněz vztahuje?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:110961162
#1 Nowicjusz#

IMG_5196.jpeg

IMG_5195.jpeg

IMG_5194.jpeg

oznacz moderatorów

Client:110961162
#1 Nowicjusz#

K9XN/2024

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110961162 Děkuji za tuto informaci. Nejprve se prosím přihlaste k účtu, ze kterého jste provedli tuto objednávku Client:119679364. Zkontroloval jsem vaši objednávku a nevidím, že by pro vás prodejce v našem systému objednal vrácení, takže pokud nereaguje na vaše zprávy, začněte s ním diskuzi přes tento formulář: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa. Prodejce pak bude mít 24 hodin na odpověď, a pokud tak neučiní, budete moci požádat o pomoc našeho pracovníka. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:110961162
#1 Nowicjusz#

Objednávali jsme to přez přítele nemá účet na allegro nevíme jak to řešit děkuji

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110961162 Pro upřesnění Vašeho problému s prodejcem, diskuzi z mnou uvedeného odkazu může zahájit pouze majitel účtu, na kterém jste zadali objednávku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów