anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przedsprzedaż a czas na zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
lgosk
#8 Zapaleniec#

Kupiłem i zapłaciłem za towar w przedsprzedaży, zostanie on do mnie wysłany za miesiąc jednak czas na zwrot towaru zaczął już płynąć, czy nie powinno to działać w ten sposób że czas na zwrot zacznie upływać dopiero po nadanie/odbiorze przesyłki? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@lgosk zaktualizuje się jak odbierzesz 🙂 a to co liczy licznik allegro w panelu nie ma żadnej mocy prawnej, reguluje to UK 🙂

Art. 27. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33 

Art. 28  Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

1) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności – od objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy,
________
Κώστας
oznacz moderatorów
lgosk
#8 Zapaleniec#

domyślam się że licznik nie stanowi prawa jednak ewentualny zwrot z wykorzystaniem przycisku na allegro jest wygodniejszy niż załatwianie wszystkie poza systemem. ok więc będę spradzał co się wydarzy po nadaniu / odbiorze przesyłki. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@lgosk na 100 % się zaktualizuje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów