anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przegrałem licytację podając wyższą kwotę niż kwota sprzedaży produktu.

Maniek246811
#1 Nowicjusz#

Witam ustawiłem na Sniperze kwotę 159,87zł strzał na 3 sekundy przed końcem. Dostałem powiadomienie że przegrałem a kwota wygrana to 157,50 więc o co tu chodzi? Przecież moja była wyższa kwota mam screeny 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

MescotCompany
#12 Orędownik#

Sniper jest niedozwolony na Allegro. Usuń post albo zaraz dostaniesz bana na konto

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie prawda, dużo używa i wielu o tym pisze,

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Nigdy nie korzystałem że Snajpera . 

 

Ile taka usługa kosztuje że będzie za mnie licytował 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

5 strzałów chyba masz za darmo na przetestowanie. Jeśli nic się nie zmieniło. A później to już zależy jaki pakiet wykupisz. Między 0.64- 0.29zł. Pakiet nie ma terminu ważności, więc jak sporo licytujesz to warto w ten większy 400za 135zł zainwestować. Obecnie nawet jakąś promocje widzę. Liczą się tylko wygrane strzały. Więc wolno schodzą z konta.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@MescotCompany A kto Ci powiedział, że snajper jest zakazany > używać go można zarówno na Allegro i na AL 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Maniek246811 Kwota postąpienia przy tej wartości wynosi 2,50 zł.Ktoś zalicytował wcześniej od Ciebie.Aby snajper mógł przebić jego ofertę musiałbyś ustawić co najmniej 160 zł wtedy oferta by weszła.

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Zależy który snajper, na jednym z nich można dodawać strzały lub zmieniać kwoty na 3 minuty przed zakończeniem aukcji. A może problemy ze strzałem bo weryfikacja dwustopniowa?

Hm, chyba najlepiej wyjaśnić z pracownikami owego snajpera.

 

oznacz moderatorów