anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekierowanie z aplikacji payback na aplikacje allegro

Soniak_87
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanko mam kupon działający tylko w aplikacji allegro którą mam zainstalowaną i tu pojawia sie problem chce zrobić zakup tak aby mieć również punkty payback. Wchodze w aplikacje mobilną payback klikam w do sklepu i zamiast przekierowac mnie do aplikacji allegro to przekierowuje do przegladarki chrome i tam allegro. Allegro umywa ręce zwala na payback a payback na allegro jak to pani stwierdziła nie jest w stanie mi pomóc. Moj telefon to Xiaomi Redmi 9

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Soniak_87  a czytałaś ten tekst lub

Jak zbierać punkty PAYBACK robiąc zakupy na Allegro.pl 

Ja nigdy nie korzystałem z aplikacji to Ci nie pomogę. Ale może to faktycznie nie działa.

oznacz moderatorów

Soniak_87
#7 Wielbiciel#

nic tam nie widze z aplikacji do aplikacji

oznacz moderatorów

Soniak_87
#7 Wielbiciel#

Nie ma rozwiązania na to

oznacz moderatorów

SHADY78
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam ten am problem.

Niestety jeszcze nie znalazlem rozwiazania.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Soniak_87 @SHADY78 Cześć. Sprawdźcie proszę w systemowych ustawieniach aplikacji, czy macie zaznaczone zezwolenie na otwieranie linków w aplikacji. 


Jeśli zezwalacie na otwieranie linków w aplikacji, prześlijcie mi proszę adres, jaki dostajecie z aplikacji Payback. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Soniak_87
#7 Wielbiciel#

Jakiej aplikacji allegro ? Payback ? Nie mogę nic takiego znaleźć gdzie tego szukać ? Mam Xiaomi 9 miui 12 android

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Soniak_87 Na otwieranie w aplikacji (Allegro) możesz zezwolić z poziomu ustawień systemowych.
Wejdź proszę na swoim telefonie w ustawieniach "Aplikacje i powiadomienia" --> "Wszystkie aplikacje", odszukaj tam Allegro, a następnie znajdź opcję zmiany ustawień otwierania aplikacji. Możesz ją wybrać jako domyślną formę otwierania linków, lub ustawić "Pytaj za każdym razem". 

Opcjonalnie możesz również wyczyścić ustawienia domyślne aplikacji lub ją odinstalować i zainstalować ponownie (wtedy automatycznie powinna powrócić do standardowych ustawień i pytać o sposób otwierania linków). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Soniak_87
#7 Wielbiciel#

Jak bum cyk cyk nie mam czegoś takiego wchodzę ustawienia Aplikacje Zarzadzanie aplikacjami allegro i tam nie ma nic o otwieraniu z linków. Wyczyszczenie danych nic nie pomogło odinstalowanie aplikacji równiez nic nie dalo

oznacz moderatorów