anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka powinna być u Ciebie czw. 15 cze., jednak nie mamy numeru listu przewozowego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BasiaDarek2
#8 Zapaleniec#

Dla czego nie ma podanego numeru listu przewozowego? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
BasiaDarek2
#8 Zapaleniec#

Widzę takie coś - Przesyłka powinna być u Ciebie czw. 15 cze., jednak nie mamy numeru listu przewozowego.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

To że powinna to takie założenie Allegro, lepiej skontaktuj siię ze sprzedawcą i zapytaj czy wysłał paczkę. 

oznacz moderatorów
BasiaDarek2
#8 Zapaleniec#

Niby wysłał , tak napisał , ale czy nie powinno być to widoczne na allegro w szczegółach zakupu?

 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeżeli wysłał, to żądaj podania numeru przesyłki i linku do jej śledzenia, może poprostu nie uzupełnił w systemie danych, albo czego nie chcę z góry zakładać coś kombinuje. Zawsze możesz otworzyć dyskusję.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Widoczne będzie wtedy, jeśli sprzedawca wpisze numer przesyłki, lub nada przez któryś z systemów elektronicznych, który sam ściąga numery (InPost, EN Poczty P. lub Wysyłam z Allegro)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@BasiaDarek2 Jak wysłał to niech Ci go poda.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BasiaDarek2 ja w systemie widzę numer listu przewozowego dla zamówienia nr f76538e0-094a-11ee-a741-7d73e9cbdb9a, być może sprzedający udostępnił go później, a przesyłkę nadał poza naszym systemem. 
Sprawdziłam, że przesyłka dzisiaj do Ciebie dotarła 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów