anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Dlaczego allegro podaje przewidywalny czas dostawy np:8 kwietnia jeśli tego dnia nie będzie przesyłka umieszczona w paczkomacie, allegro powinno podać np:że przesyłka zostanie umieszczona w paczkomacie w ciągu 3lu 5 dni.

 

Niektórzy kupujący gdy nie otrzymają przesyłki w przewidywalnym dniu dostawy  , gdy przesyłka zostanie umieszczona w paczkomacie 2 lub 3 dni później wystawiają sprzedającym negatywy.

Moim zdaniem to jest wina allegro że podaje przewidywalny czas dostawy, a tego dnia nie będzie przesyłki w paczkomacie tylko będzie opózniona i wtedy lecą negatywy od kupujących dla sprzedawców.

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 ale jutro będą umieszczać bo mam czwartek - piątek drukowane czarne etykiety 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 idą do mnie 2 przesyłki niby na jutro , będą to będą , a jak nie to przecież świat się nie zawali .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria tak, tylko jak ktoś potrzebuje prezent na zajączka i wyskoczyło mu że dostawa jutro, to sprzedawca może liczyć na negatywa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 trzeba myśleć z wyprzedzeniem , na Perłowe Gody prezent w drodze , a jubileusz za 2 tygodnie .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 przewidywany czas dostawy obliczany jest na podstawie ustawień w ofertach i dotychczasowego czasu w jakim sprzedający nadawał przesyłki. Jeśli pokazuje dostawę 8 kwietnia to widocznie jest ona możliwa. Nie wiem w jakiej ofercie widziałeś taką informację, więc trudno mi odnieść się dokładnie. 

@mdrogeria gratulacje i wszystkiego dobrego dla Ciebie i Małżonki! 💐

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika 

 

zakup z 6 kwietnia godz 16:22  

Życzę spokojnych Świąt oraz wszystkiego dobrego.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 dziękuję! Tobie również wszystkiego dobrego i miłych, spokojnych Świąt! 
W ofertach, które kupiłeś czas dostawy wynosił jeden dzień roboczy, więc gdyby sprzedający nadał przesyłkę na czas, to mogłaby być jutro w Paczkomacie, jednak ze statusu wynika, że jeszcze jej nie nadał, więc przykro mi, ale będzie opóźniona 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

DZIĘKUJĘ@la_nika Wszystkiego najlepszego dla Małżonki , a dla mnie gratulacje 😁

 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

ale my to wiemy 😞

malo tu było o tym? my wiemy, a allegro swoje. 

oznacz moderatorów