anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewijanie tego forum

Pasiek90
#8 Zapaleniec#

Wszedlem na to forum, bo allegro ostatnimi czasy mocno kombinuje z niepotrzebnymi zmianami ktore wkurzaja. Wszedlem i... na dzien dobry znowu sie wkurzylem. Na telefonie (obojetnie czy w Chrome, czy z aplikacji Allegro) nie da sie przewijac normalnie listy watkow. Trzeba przesunac palcem idealnie w osi pionowej, bo lekka odchylka i nie przewija, tylko probuje mi przesuwac w bok. Tez tak macie, czy to moj telefon jest jakis uposledzony?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Też tak mam, ponadto gdy na telefonie pojawi się "Daj znać, co myślisz o forach Allegro Gadane!" to przewija na początek danej strony (na kompie jest OK). Gdy już dojadę (przewijając dwoma palcami jednocześnie) na dół listy tematów i kliknę w "POKAŻ WIĘCEJ" to czasem dubluje ostatni wpis, ale zawsze dubluje całą dotychczasową listę (od pierwszego aż do tego, pod którym było "POKAŻ WIĘCEJ").

Upośledzone jest coś innego niż Twój telefon.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

U mnie przewijanie działa normalnie ( 45 stopni ) i strona idzie góra dół. Te powiadomienie daje trochę w kość ale pewnie dlatego, że mam zablokowane ciasteczka i czyszczenie pamięci mam włączone.

To pewnie uzależnione jest od urządzenia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pasiek90 @NajlepszyComPL sprawdziłam to na swoim telefonie i przy przewijaniu tematów, po przesunięciu w bok pokazuje się lista tematów zawierających rozwiązanie, natomiast gdy przesuwa się palcem góra dół pod standardowym kątem to wszystko działa prawidłowo. 
Przycisk "pokaż więcej" ładuje nowe tematy pod dotychczasowymi, co również jest prawidłowe. 
Jeśli chodzi o ankietę, to po jej wypełnieniu i zaakceptowaniu ciasteczek, ankieta nie pojawi się ponownie przez następne 15 dni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Pasiek90
#8 Zapaleniec#

Dodam, ze problem wystepuje tylko na stronie glownej, gdzie sa tematy z wszystkich dzialow. Gdy wejde w jakikolwiek dzial forum, albo otworze konkretna dyskusje to przewija sie normalnie. @la_nika 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pasiek90 ponieważ nie potwierdziłam tego u siebie, przewijanie działa jak powinno również na stronie głównej, poproszę Cię o przesłanie nagrania na którym opisywany problem będzie widoczny, przekażę to do zespołu technicznego z prośbą o weryfikację, Nagranie możesz przesłać na adres spolecznosc@allegro.pl w treści wiadomości, podaj proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Pasiek90
#8 Zapaleniec#

Wyslalem maila z nagraniem problemu 🙂 @la_nika 

Jakby to mialo znaczenie - telefon motorola edge 30 neo

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pasiek90 dziękuję, ale potrzebujemy jeszcze informacji z jakiej dokładnie przeglądarki korzystasz?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Pasiek90
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ Na nagraniu jest Chrome, ale to nie ma znaczenia. W Firefoksie, oraz w aplikacji Allegro dzieje sie dokladnie to samo.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Też zauważyłem takie zachowanie z przewijaniem forum ale pojawia się on raczej sporadycznie - przeglądarka Safari na IOS.

oznacz moderatorów