anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywrócenie opinii produktu

brachu_
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej. Na moją prośbę została usunięta opinia produktu. Po usunięciu otrzymałem email z możliwością ponownego jej napisania. Tak zrobiłem. Opinia została opublikowana, ale po 1h zniknęła. Proszę o jej przywrócenie. Opinia dotyczy produktu zakupionego w ofercie nr: 13493358673.

Treść opinii: 

Uwaga! Przestrzegam! Po jego aplikacji również u mnie pompa zaczęła hałasować! Środek dodałem jedynie profilaktycznie. Przed aplikacją układ działał poprawnie, a pompa pracowała cicho! Przejechałem już ponad 3 tyś km i sytuacja się nie zmienia. Napisałem do producenta, ale ten uchyla się od odpowiedzialności. Stanowczo odradzam!!!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brachu_ przykro mi, ale nie mam możliwości przywrócenia usuniętej opinii. Czy prośbę o jej usunięcie zgłaszałeś gdzieś indziej poza naszym forum? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brachu_
#9 Pomysłodawca#

Prośbę o usunięcie starej opinii produktu zamieściłem tu na forum, i zgodnie z moją prośbą została usunięta. Nie chcę przywrócić starej opinii, a nową, którą ponownie napisałem. Nowa opinia została opublikowana, ale zniknęła w ciągu około 1h z niewiadomych mi przyczyn.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brachu_ tak, rozumiem o co chodzi. Widzę, że nowa opinia została usunięta i to również na Twoją prośbę, dlatego pytałam, czy zgłaszałeś to w innym miejscu. Wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brachu_
#9 Pomysłodawca#

To dziwne, bo takiej prośby nie było.

Może dlatego, że po publikacji nowej opinii, ponownie otwarłem od Was email i kliknąłem "edytuj opinię", następnie zamknąłem okno edycji tak jak pokazuję to w załączniku? Właśnie po tym opinia zniknęła.

Screenshot_20230921_142116_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brachu_ taaak właśnie dostałam odpowiedź, że z automatu to zostało usunięte po Twoim zgłoszeniu właśnie z poziomu oceny 😞 Przykro mi, ale nie możemy jej przywrócić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brachu_
#9 Pomysłodawca#

Może ktoś przez pomyłkę usunął nową opinię, sądząc, że moja prośba o usunięcie jej dotyczy?

Czy to znaczy, że możliwość napisania kolejnej dla tego produktu przepadła?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brachu_ niestety tak, przepadła. Opinię dotyczącą produktu można zmienić tylko 1 raz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów