anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusta skrytka

Client:106693486
#2 Obserwator#

Dzień dobry, Otworzyłam dzisiaj skrytkę Allegro One Box wg wskazanego adresu za pomocą aplikacji allegro ale skrytka okazała się być pusta. w dodatku nam wrażenie że, skrytka jest o wiele za mała aby miał zmieścić się zamówiony przeze mnie produkt (lampa do zdjęć). Lampe koniecznie potrzebuje na wtorek, wiec bardzo zależy mi na jej odebraniu, czy może ona znajdować się w innej skrytce zamiast tej która się otworzyła ?  

Proszę moderatora o sprawdzenie, gdzie znajduje się przesyłka o numerze zamówienia 02c587e1-1373-11ed-97b1-e192fc6db970 

Punkt odbioru Allegro One Box, zielony automat Jurija Gagarina  25, 00-753 Warszawa, Przewoźnik i numer przesyłki Allegro ALE00002416C4A1

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Za towar do czasu odbioru odpowiada sprzedajacy, proponuje oprócz sprawdzenia przez moderację złożyć u niego reklamację.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106693486 Postaramy się wyjaśnić tę sytuację, ale w takiej sytuacji koniecznie napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy. Nasi pracownicy sprawdzą tę przesyłkę i zaproponują Ci rozwiązanie tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów