anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie, czy drzewo przyznane mnie, ale bez dedykacji jest zasadzone, czy też nie?

keram_s1
#7 Wielbiciel#

W informacji otrzymanej z Allegro po odebraniu 10 przesyłki, mam komunikat o zasadzeniu drzewa.
Punkt 1. tej samej informacji powiadamia mnie, że tylko drzewo z dedykacją jest zasadzone.
Zatem bez dedykacji jest zasadzone, czy nie ?  Dedykacja jest warunkiem koniecznym?
Czy z tego wynika, że bez dedykacji  przepada moja nagroda z zakupów w Allegro One ?
Drzewa po prostu nie sadzicie ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

drekenzes
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Drzewko bez dedykacji będzie posadzone czy oddane kornikom?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@keram_s1 Bez dedykacji również sadzimy drzewko. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

michswibis
#7 Wielbiciel#

Pani Moderatorko 16.04.24 otrzymałam informację, o przyznaniu mi nagrody w postaci zasadzenia drzewa, ale cytuję: "1. Tylko drzewka z dedykacją trafiają do sadzenia". Więc jak rozumiem bez nazwy czy dedykacji sadzenia nie ma. Pani wcześniej odpowiedziała, że drzewa mimo braku dedykacji są posadzone, ale dlaczego w pierwszym punkcie instrukcji jest uwaga o niesadzeniu bez dedykacji. Proszę to sprawdzić i odpowiedzieć, bo ja korzystam z allegrobox odkąd pojawiło się w moim mieście i drzew powinno być za moją przyczyną kilkanaście. Nigdy nie nazywałam ich i nie dedykowałam, ponieważ wolałam być anonimowa. Według mnie ta działalność z sadzeniem drzew jest dość niejasna a nawet pokrętna.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@michswibis Dedykacja jest kwestią umowną. Nie musisz się tam podpisywać, możesz nadać imię temu drzewu lub zadedykować drzewko komuś bliskiemu/znajomemu, w ostateczności nawet postawić  kropkę. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michswibis Jeśli te drzewka sadzą z taką samą gorliwością jak dostarczają przesyłki to zapewniam Ciebie ,że do maja uschnie .

oznacz moderatorów