anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie w sprawie Allegro Protect

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:77931122
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry. Mam taką sytuację: kupiłem blok silnika, który później zwróciłem do sprzedawcy, dlatego że, po sprawdzeniu w warsztacie, okazał się w dużo gorszym stanie niż opowiadał sprzedawca. Po otrzymaniu sprzedawca nie wysyłał żadnych wiadomości w ciągu 5 dni, a później, po zgłoszeniu do niego o zwrot pieniędzy odpisał że ten blok jest uszkodzony i ze względu na to nie zwróci mi kosztów. Teraz trwa dyskusja na ten temat już półtora miesiąca i wciąż nie doszliśmy zgody. Po miesiącu trwania tej dyskusji udało się w końcu namówić sprzedawcę na podanie jego danych do DHL w celu reklamacji, ale to zajęło mi miesiąc. Wygląda na to że sprzedawca nie jest zainteresowany zwrotem swoich pieniędzy, a ja już chcę odzyskać swoje. Czy mogę w tej sytuacji skorzystać z allegro protect?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Kupiles od firmy czy od prywatbej osoby?

oznacz moderatorów
Client:77931122
#2 Obserwator#

Od firmy

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:77931122  Poczytaj regulamin, rozumiem że masz dyskusje otwarta przez Allegro?

oznacz moderatorów
Client:77931122
#2 Obserwator#

Dokładnie. Mam dyskusję otwartą przez allegro. Regulamin czytałem, ale nie zrozumiałem czy mogę skorzystać z allegro protect w razie gdy dyskusja jeszcze trwa i czekam na kolejną odpowiedź od sprzedającego?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:77931122 Możesz,  musisz dyskusje po 14dniach odznaczyć jako nierozwiązana. Pamiętaj ze dyskusja jak nie odznaczysz jej jako nierozwiązana sama się po 30dniach zamknie.

oznacz moderatorów