anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie

Client:112561261
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie bo wypłatę dostanę dopiero w środę czy jeśli kliknąłem zakupienie na allegro „kup teraz” ale nie opłaciłem i mam czas 7 dni na opłacenie to czy jeśli za te 2 dni opłacę to to czy sprzedawca (firma)  zmienić cenę przed tym terminem czy  zostanie taka jak jest aktualnie? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak będzie to opłacisz. Sprzedający nie ma możliwości anulowania zakupu.

oznacz moderatorów

Client:112561261
#8 Zapaleniec#

Ale czy sprzedający może zmienić cenę podczas tego jeśli zamówienie jest nie opłacone czy nie czy cena zostanie dla mnie taka jaka jest do momentu opłacenia?

oznacz moderatorów

Client:60956207
#10 Popularyzator#

Jeśli kliknąłeś "kup teraz" na Allegro, ale nie opłaciłeś jeszcze zamówienia, a sprzedawca ustawił 7 dniowy termin na opłacenie, to cena powinna pozostać taka sama, jak była w momencie, gdy kliknąłeś "kup teraz". Zmiana ceny przez sprzedawcę po tym jak już dokonałeś kliknięcia "kup teraz" i przed opłaceniem zamówienia jest mało prawdopodobna. Jednakże, w sytuacji wątpliwości, zawsze warto skontaktować się ze sprzedawcą, aby upewnić się, że cena pozostanie taka sama do czasu opłacenia zamówienia.

oznacz moderatorów

Client:112561261
#8 Zapaleniec#

Pytam ponieważ na stronie jego cena uległa zmianie już a na allegro jeszcze nie i nie chciałbym aby też się zmieniło 

oznacz moderatorów