anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Połącz te same oferty" - jak to działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gpz500
#12 Orędownik#

Witajcie po długiej przerwie!

 

Od niedawna widzę przy wyszukiwaniu opcję jak w temacie, ale nie wiem, jak dokładnie działa. Szukałem opisu, ale nigdzie nie ma. Tutaj też chyba jeszcze o to nigdy nie pytał...

Wie ktoś?

 

gpz500_0-1629207464754.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gpz500 To część naszego projektu związanego z produktyzacją. Pozwala połączyć ze sobą oferty tego samego produktu wystawionego przez różnych sprzedających.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
barnaba69pl
#7 Wielbiciel#

Oki, ale jak to wyłączyć, jestem kupujacy i irytuje mnie to wiązanie ofert, tym bardziej, że nie na temat mi wiąże

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@gpz500 Najlepiej nie zwracaj na to uwagi. Łączenie ofert może być błędne i otrzymasz w wyniku niby te same oferty, a jednak różne. Tytuł oferty po lewej będzie taki sam, a w rzeczywistości tytuł oferty po prawej, określony przez sprzedawcę będzie inny i będzie dotyczył podobnego przedmiotu. To może wprowadzać w błąd.

oznacz moderatorów
PromykSB
#11 Animator#

Jak każdy element - tego badziewia zwanego "produktyzacją" - działa to beznadziejnie.

Łączy podróbki z oryginałami i nikt nad tym nie panuje, w przypadku gier - badziewie miesza wersje na różne platformy i miesza cyfrowe z pudełkowymi.

Niestety dla [edycja] pracowników allegro - nie ma różnicy czy to wersja na jedną platformę czy na inną, czy to pudełkowa czy cyfrowa - więc łączą to w jedno.

oznacz moderatorów