anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
Client:96226186
#8 Zapaleniec#

Baza zaktualizowana, można wejść na All ale ani kupić ani zapłacić się nie da!

oznacz moderatorów
Reko35
#7 Wielbiciel#

Wpisałem adres w okno dodaj wyjątek. Pomogło bo zapłaciłem za aukcję. Zobaczymy co dalej. Ciekawe ile ludzi wykupiło premium avast po takim komunikacie. 

 

oznacz moderatorów
krzych101bis
#8 Zapaleniec#

krzych101bis_0-1677269821105.png

 

oznacz moderatorów
p-grzegorz
#2 Obserwator#

Nadal AVG wykrywa wirusa.

pgrzegorz_0-1677274824374.png

 

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@krzych101bis czy masz najnowszą wersję bazy wirusów (230224-6)? Jeżeli tak, prosiłbym o zrzut z taką informacją.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
jack051
#8 Zapaleniec#

jack051_0-1677276805937.png

Dalej nic nie można kupić

oznacz moderatorów
eropre
#7 Wielbiciel#

Było tyle wpisów na ten temat, że aż mi już szkoda psuć klawiaturę potwierdzając, że ja też jako sprzedający widzę ten komunikat w AVG. Jeżeli nie mają Państwo możliwości dogadania się w AVG czy Avast sugeruję usunięcie skryptu, który powoduje rozpoznawanie jego jako trojan. Państwa firma reklamuje się jako największy sklep, a czy ktoś usiadł na spokojnie i przeanalizował, że skala tego zjawiska jest dosyć spora? Co w takiej sytuacji trzeba zrobić - oczywiście wycofać kod powodujący wspomnianą sytuacje z produkcji. Naprawdę utrudnia to pracę na portalu, zakup produktów i kontakt sprzedawcy z klientami. Jeżeli nawet jest to problem po stronie Avast, AVG to proszę z nimi to wyjaśniać na środowiskach testowych, a nie na produkcji.

Przykład dla zrozumienia całej sytuacji z punktu sprzedającego: Klient wchodzi na aukcje i już jest gotowy zrealizować zakup. Po czym widzi taką informacje ze strony aplikacji antywirusowej jak tu już wiele osób przytoczyło. Tym samym klient ucieka z tej aukcji, bojąc się, że zainfekuje sobie system i z zakupu nici.

Ile jest takich przypadków nikt nie jest w stanie policzyć i ile tym samym straciłem potencjalnych Kupujących, a co za tym idzie PIENIĘDZY.

Inwestujemy w wyróżnienia promowania itp. i to wszystko na nic, bo na takiej aukcji niewiele zachęca do zakupu.

Na koniec potwierdzam, mamy najnowszą wersje 230224-6

oznacz moderatorów
Klaus69
#8 Zapaleniec#

Ja postawię pytania co to za skrypt że narobił takiego syfu??? Może nie bez kozery antywirusy robią raban? Pan Maciej jd 6 godzin zbiera screeny i broni alldrigo jak dziewictwa córki,  nud interesuje mnie kto dal d**y bede zadał zwrotu pobranych  opłat od 23 lutego...

oznacz moderatorów
jack051
#8 Zapaleniec#

jack051_1-1677277009166.png

 

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Łau ......(godzina 23.11) problem zniknął 🙂  Jest wszystko OK. !!!

Pozdrawiam

Grzegorz

P.S. Baza wirusów  avast (230224-6) - sama się zaktualizowała, nic nie robiłem. Wszystko działa prawidłowo.

oznacz moderatorów
tomaswoj7
#8 Zapaleniec#

Ale zalogować się dalej nie można 

IMG_20230224_232405.jpg

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Schowek01.jpg

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Niestety komunikat i blokada antywirusowa powróciły 😞

godzina 00.02

 

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

niestety dalej problem jest - baza 230224-6

oznacz moderatorów
jack051
#8 Zapaleniec#

jack051_2-1677277120015.png

 

oznacz moderatorów
Klaus69
#8 Zapaleniec#

nie działa 

oznacz moderatorów
Adam221213
#9 Pomysłodawca#

Niestety, komunikat się nie pojawia ale dalej strona nie do użytku, nie da się zmieniać ilości przedmiotu w koszyku ani realizować zamówień.

oznacz moderatorów
darnis1
#7 Wielbiciel#

U mnie podobnie. Wirus na allegro. Od dwóch dnie brak możliwości logowania. 

A zapewnienia:  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ , że żadnej winy allegro w tym nie ma między baje można włożyć. 

oznacz moderatorów
Smartbim
#8 Zapaleniec#

AVAST nadal krzyczy ze wirus w Allegro... 😕 

oznacz moderatorów
zbich70
#2 Obserwator#

Allegro leży i kwiczy. Dzień wcześniej robiłem zakup bez żadnych problemów, a nazajutrz Avast melduje, że na stronie widzi trojana.

oznacz moderatorów