anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 10,20 x, a po zakupie 3 lub 5.

macieeek
#8 Zapaleniec#

Dlaczego przed zakupem podana jest propozycja spłaty w 10 lub 20 ratach, a przy płatności mogę wybrać 3 lub 5 rat? To chyba wprowadzanie w błąd? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@macieeek Jeśli chodzi o "Raty 0%", liczba rat, przy których ta promocja jest dostępna jest zawsze wskazana i pewnie o to tu chodzi. Jeżeli zdecydujesz się podzielić kwotę na inną ilość wpłat, promocja nie będzie dostępna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

macieeek
#8 Zapaleniec#

Chyba sie nie rozumiemy: w ofercie jest przykładowo 10 pln x 20 rat, po "Kup teraz" - wybieram płatność ratalną i pojawiają się 2 możliwości: 66,67 x 3 raty lub 40,00 x 5 rat. Chciałbym skorzystać z promowanej liczby rat, ale nie mam takiej możliwości!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@macieeek Promocja jest jeżeli kupisz ją w takiej ilości rat

oznacz moderatorów

macieeek
#8 Zapaleniec#

Ale w jakiej? Nie moge kupic w promowanej ilosci rat, musze wziac mniej. I to jest problem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie ma promocji ???

oznacz moderatorów

macieeek
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem co jest w tym przypadku promocją? Jeżeli ktoś mi mówi kup mój produkt i rozłóż na 10 rat, a przy płatności mówi - nie na 10, a  na 3, to jest to promocja? Oferta dotyczy liczby rat i pytam od początku dlaczego nie mogę skorzystać z promowanej oferty. Dlaczego oferta zmienia się wraz z postępem zakupu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

jerz_m
#9 Pomysłodawca#

Witam.

@macieeek Masz rację. Sam tego doświadczyłem nie raz i nie wiem czemu inni tego nie rozumieją. Przykład: widzę przedmiot za 249.00 zł a pod dołem 12,45 x 20 rat (raty zero). Po zakupie tego przedmiotu przechodzę do zapłaty, wybieram raty od nowa a tam nie dwadzieścia rat po 12,45 a np 10 rat po 24,90 z informacją, że rata nie może być niższa niż 15 zł. Z początku mnie to denerwowało ale potem machnąłem ręką. Sam fakt, że takie rozbieżności istnieją!

Pozdrawiam  

oznacz moderatorów

macieeek
#8 Zapaleniec#

Ciekawe co UOKiK by na to powiedzial, bo takie promowanie to swiadome wprowadzanie  blad. Nawet regulamin mowi o min.racie = 15zł. 

oznacz moderatorów