anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty INbank odstąpienie od umowy

michalosfi
#7 Wielbiciel#

Mam problem z anulowanym tego samego dnia zakupem zrealizowanym przez PayU w systemie ratalnym. Jak się później okazało przez AS Inbank S.A. Oddział w Polsce ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa.

Zakup był dokonany w 03/2022 na kwotę 2322,96 zł (wartość zamówienia), złożyłem tego samego dnia odstąpienie od umowy i anulowałem zakup jeszcze przed wysyłką towaru, bank otrzymał informację o odstąpieniu i anulowaniu zakupu. Sprzedający zwrócił środki zgodnie z wartością zamówienia. 

Prawie po roku...... 01/2023 dostałem wezwanie do zapłaty z AS Inbank....., że zalegam z płatnością raty i że kwota transakcji wyniosła nie 2322,96 zł a 2591,96 zł!!! i różnicę mam jak najszybciej wpłacić na konto Banku. 

O co w tym wszystkim chodzi?! nie dostałem towaru, złożyłem odstąpienie od umowy i wydawało mi się, że transakcja jest zamknięta....a po roku okazuje się, że zalegam z płatnością! Czy był ktoś w podobnej sytuacji? gdzie szukać pomocy? Skąd ta różnica? 

Nie dostałem nawet umowy....

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalosfi czy chodzi o zamówienie nr 5e638684-9abd-11ec-ae2b-d94455f5b7ee? Czy kontaktowałeś się w tej sprawie z bankiem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów