anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozwiązanie umowy z Allegro

kasik_92
#1 Nowicjusz#

Witam, zakupiłam towar przez opcję kup teraz w poniedziałek. Nikt ze mną się nie kontaktował w sprawie zamówienia aż do dziś. W czwartek czyli dnia dzisiejszego otrzymałam meila że firma rozwiązała umowę z allegro i nie wyślą mi zamawianej rzeczy. oczywiście proponują mi zwrot pieniędzy na który nie koniecznie chce się zgodzić ponieważ zależy mi na danym produkcie. Odpowiedziałam na meila ale teraz już nikt mi nie odpowiada i nie odbiera telefonu. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i wie co zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@kasik_92  nic, brać od razu kasę, firma ma 30 dni na dostawę towaru po tym czasie sama możesz rozwiązać umowę, ale skoro napisali że chcą oddać po co się kopać z koniem, olej i poszukaj u innego sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kasik_92
#1 Nowicjusz#

Sęk w tym że na innych aukcjach tego nie mogę znaleźć

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kasik_92  co my na to poradzimy 😉  zwlekanie tu nic nie da, jak nie wyślą to nie wyślą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Dlaczego piszesz o 30 dniach na dostawę, a nie wspominasz, że 30 dni jest tylko wtedy, gdy umowa nie stanowi inaczej? W umowach na Allegro masz niemal w każdym przypadku podany znacznie krótsze terminy dostawy i na tym się opiera kupujący podejmując decyzję o zakupie.

 

oznacz moderatorów