anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Share

grasiona
#7 Wielbiciel#

witam!  biorę udział w Share  - promuję ale  punktów nie widze mimo ,że wiem ,że z mojego polecenia  są kupowane towary !  kilka osób tez jak widze ma z tym problem ! mam wrażenie ,że  to nie jest  uczciwe   i punkty ida do kogos innego ! 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@grasiona Cześć. Czy polecane przez Ciebie oferty nie są na liście kategorii wykluczonych: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-share/kategorie-wykluczone?  

Pamiętaj też, że punkty nie zostaną naliczone, jeśli kupujący: 

  • ma zainstalowany adblock (np. AdBlock Plus lub uBlock Origin) lub korzysta z innego rozwiązania blokującego wyświetlanie reklam. Jeśli tak, należy go wyłączyć na czas zakupów lub dodać Allegro do listy wyjątków. Niektóre dodatki do przeglądarek, szczególnie te pochodzące od programów typu cashback, nadpisują źródła ruchu. Jeśli korzysta się z tego typu dodatków, również należy je wyłączyć, 
  • zrobi zakupy w innej karcie lub w innej sesji. 

Warunkiem naliczenia punktów jest uzyskanie informacji, że zakup został dokonany po przejściu z Twojego indywidualnego linku. Jeśli przed finalizacją transakcji kupujący przegląda inne strony internetowe (porównywarki cen np. Ceneo, strony z kodami rabatowymi i inne), może nastąpić nadpisanie ostatniego źródła ruchu, przez co zidentyfikujemy transakcję jako wykonaną z innego źródła ruchu i może to skutkować nieprzyznaniem punktów za polecenie.

Warto pamiętać, że punkty za zakup naliczane są z 24-godzinnym opóźnieniem.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów