anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skradzione konto - Wykorzystane prawdopodobnie do oszustwa

hulocziziom
#7 Wielbiciel#

Witam!!

Mam pewnien problem, z początku nie wiedziałem dokładnie co sie dzieje. Jakiś czas temu wystawiłem sobie konsole na sprzedaż, którą końcowo sprzedałem, sfinalizowałem transakcje, po tym nie włączałem już allegro.

Jednakże podczas sprzedaży jeden z "kupujących" wyslal mi linka, gdy teraz na niego spojrzalem kieruje on do falszywej strony allegrolokalnie, zalogowalem sie, i tak prawdopodobnie sciagneli mi dane.

Dzis przyszedl E-Mail, ze moje konto zostało zawieszone. Mówie sobie o co może chodzić, więc loguje się na konto i czytam wiadomości. Oszuści wkradli sie na moje konto i wyłudzali zaliczki na ich numery kont. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Gdzie mogę to zgłosić. 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc wszystkim @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@hulocziziom Nigdy nie klikaj w żadne linki wysyłane przez kupujących i nie loguj się na fałszywych stronach. W sprawie blokady konta pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hulocziziom Na Twoim koncie doszło do działań, które naruszają bezpieczeństwo. Jeśli chcesz, aby Twoje konto zostało odblokowane, prześlij nam proszę niezbędne dokumenty w odpowiedzi na wiadomość mejlową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów