anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata całości zadłużenia a kredyt hipoteczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
zawady13
#7 Wielbiciel#

Muszę pilnie spłacić całość zadłużenia. Chce to zrobić przez panel allegro pay, nie na konto. Gdzie się znajduje opcja by spłacić całość, nigdzie jej nie widzę a ponoć jest. Złożyłam wniosek w banku o kredyt, zapomniałam podać w banku, że mam jeszcze dług w allegro pay. Kompletnie o tym zapomniałam. Kwota jest niewielka, a obawiam się że wyjdzie to  w trakcie weryfikacji i kredyt nie zostanie przyznany. Po jakim czasie po spłacie dług znika z zewnątrznych systemów?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz zsumować i zapłacić całość.😁

oznacz moderatorów
zawady13
#7 Wielbiciel#

Nic takiego się nie wyświetla, jak i gdzie

się sumuje?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@zawady13 Czy mogę wcześniej spłacić swój zakup?

Tak, w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojego zakupu. Jeśli wybierzesz opcję spłaty w ciągu 30 dni, możesz w dowolnym momencie spłacić zakup bezpośrednio z twojego panelu Allegro Pay.

Możesz wcześniej spłacić całość swojego zakupu również gdy rozłożysz płatność na kilka miesięcznych rat.

W sekcji Najbliższe Spłaty w panelu Allegro Pay możesz zsumować wybrane przez Ciebie zakupy i spłacić je w jednej transakcji. Wpłata zostanie rozliczona, a Ty zobaczysz jak wzrosła kwota Twoich środków w Allegro Pay.

oznacz moderatorów
zawady13
#7 Wielbiciel#

W zakładce Spłaty i zakupy jest informacja że najbliższe splaty są rozliczone, nie mogę nic sumować, bo lista jest pusta, a opcja spłać się nie podświetla

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz jeszcze spłacić na konto bankowe, masz nr w umowie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@zawady13 ponoć w bik figuruje tylko 500 zł 🙂 Nie wiem czy to będzie miało wpływ na kredyt na kilka set tysięcy ?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

A nie lepiej skontaktować się w tej sprawie bezpośredni z serwisem Allegro?

oznacz moderatorów