anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ? naciąga oceny ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
drobok
#10 Popularyzator#

Hej,

Kupiłem towar u chińczyka za stówe, po 8 dniach oddał kasę, napisał że wysyła prezent za kłopot i prosi o pozytywny komentarz.

Jako że robota czekała, a towar na aukcji dalej był wystawiony dałem mu negatywa. Po czym chińczyk zaoferował wysyłkę zamówienia za darmo w zamian za zmianę komentarza na pozytywny (jeszcze bardziej mi podpadł - bo jednak towar miał). Do tego jeszcze dostałem jakiegoś maila z allegro "dlaczego nie doszło do zamówienia" i było tylko do wyboru że sprzedawca nie miał towaru.

Jeśli by się dało to dalbym mu drugiego negatywa, albo zmienił ten poprzedni że kłamie w kwestii nie posiadania towaru - ale wtedy allegro go usunie ... Macie jakiś pomysł ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Częste u Chińczyków. Z jakichś powodów czasem wystawiają za tanio, i dopiero gdy ktoś kupi orientują się że sprzedaż im się nie opłaciła. 

Kupiłem kiedyś od Chińczyka drogie wtyki w cenie mocno promocyjnej. Wysłał, i owszem, ale nie te z aukcji, tylko zupełnie inne, znacznie tańsze. Musiałem zwracać, na szczęście ten zakup miał darmowy zwrot. 
Niektórzy Chińczycy kombinują tak, że zwykłemu człowiekowi do głowy by to nie przyszło. 

Jak Chińczyk nie wywiąże się z transakcji to zawsze wystawiam negatywa, choćby błagał. Bo takie praktyki trzeba tępić. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepiej to takie aukcje z wysyłką spoza UE omijać szerokim łukiem . Jak w komentarzu nie obrazisz sprzedawcy to nie złamiesz zasad regulaminu i go nie usuną . W sumie chińczyk zaczyna coś chyba robić w gacie ,skoro już chce dać towar za frik byle nega nie dostać.

oznacz moderatorów