anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SPRZEDAJĄCY NIE REAGUJE, OPÓŹNIENIA W REKLAMACJACH

MAMY ROZWIĄZANIE!
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Mam prosbę do Adminów ALLEGRO żeby przypilnwali firme [EDYCJA], ponieważ Księgarnia Internetowa z Krakowa lekcewarzy swoich klientów, 1.Zawyża ceny książek, np sprzedaje 5 książek i bierze za to 40zł, 50 zł za wysyłkę do Paczkomatu IN POST, podczas gdy powinno być że za 5 książek od tego Sprzedawcy płacimy tylko 10 zł cena za Paczkomat IN POST za wysyłkę, do wiedziałem się w OPINIACH o tym Sklepie że sprawa była kilka miesięcy temu zgłaszana do Rzecznika Prawa Konsumenta itp, za nielegalne praktyki . 2.Teraz o mojej sprawie, otwarłem Dyskusje i Sklep totalnie OLEWA mnie w Dyskusji , osobiście nie odpisują ci Pracownicy, a wysyłają info - z autamatu, typu np Przepraszamy że nie możemy odpisać i inne wymysły, dnia 19.12.2023 zadzwoniłem do tego Sklepu i poprosiłem o REKLAMACJE tej książki, zapewniono mnie że wyślą do mnie Kuriera z książką do wymiany, a ja Kurierowi dam spakowaną książkę z usterką, gdzie tam, ani Kuriera, ani nie przysłali mi numeru nadania że Kurier do mnie już zmierza z wymianą . Jak dla mnie Firma Sklep KRZAK , ale NIE ODPUSZCZE i proszę o monitorowanie mojej DYSKUSJI przez pracowników ALLEGRO i o interwencje, żebyście skonataktowali się z tą księgarnią [EDYCJA]i przedstawili sytuacje czy wysłali już do mnie Kuriera z tą książkę z wymianą na NOWĄ . Proszę też zobaczyć ponad 90 opinii NEGATYWNYCH, i włąsnie ten sam problem się pojawia TOTALNE OLEWANIE KLIENTÓW I PROBLEM ZE ZWROTAMI TOWARÓW, z REKLAMACJAMI, jakieś dziwne opoźnienia i naliczanie od jednej książki ceny za przesyłkę, czyli ktoś zamówił z [EDYCJA]6 książek, to zamiast zapłacić cenę za 6 księżek i jedną ceną za np przesyłkę do PACZKOMATU IN POST-czyli 10,50 , oni często tak robią że naliczają cenę te 10, 50 od każdej książki czyki np za książki płacę 90 zł + do tego każde 10 zł za 6 książek czyli za wysyłkę naliczają cenę 60 zł, to jakaś PARANOJA, też chciałem zamowić jescze inne tytuły oprócz tych co zamowiłem, chciałem zamówić 7 książek, patrzę a tu cena za wysyłkę do Paczkomatu IN POST - 57 .00 zł, oczywiście odpuściłem sobie i nie zakupiłem i już nigdy w tej Firmie [EDYCJA] juz NIC nie zakupię, Skandalem jest też to że za np ZWROT towaru trzeba im wysłać Towar na swój koszt, niby mają takie prawo, ale to nie jest do końca FAIR, podaje numer tej uszkodzonej książki z wadą nr towaru - 132 88000188 Jerzy Prokopiuk Piękno jest Gnozy Początkiem, nadmieniam że od innych Sprzedwców od trzech zwróciłem im towar i nie było problemu, zwrot darmowy i oddali mi przez Allegro Finanse kase i nie tłumaczyli się że są ŚWIĘTA i dlatego nie odpisują bo mają dużo zamówień, tamci Sprzedawcy od razu mi odpisali (nie musiałem zakładać z nimi żadnej Dyskusji), oczywiście towar oddałem w nienaruszonym stanie, w tym książkę . Proszę o wsparcie Adminów w tej sprawie . pozdrawiam . p. Kamil

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 przed chwilą nasz pracownik wypowiedział się w Twojej dyskusji z tym sprzedającym. Czy coś jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Alan_700 skoro ma ustawiony cennik na 1 paczka = 1 sztuka to płacisz za wysyłkę każdej książki osobno i jak dostałeś 5 paczek to jest to wporządku bo widziałeś co kupowałeś i cenę wysyłki tez widziałeś bo ci w podsumowaniu wyszła i skoro kupiłeś to zgodziłeś się na takie warunki jakie były w ofercie i nikt tego przed tobą nie ukrywał po kątach. A że nie fajnie no cóż masz setki księgarni na allegro możesz poszukać tego co się interesowało w innej, opinie o firmie tez masz odstępne przed zakupem, masz dostępny przycisk skontaktuj się z sprzedającym i możesz zapytać skąd wziął wysyłkę z księżyca. A wnikał nie będę czy sprzedawca nieogarnięty se nie umie cennika ustawić czy celowo robi kupujących w wała bo tego kwiatu to pół światu na allegro, a podstawowa zasad brzmi najpier zaznajom się z całą ofertą dopiero kupuj świadomie, a nie nałapu capu. Co do reklamacji ma 14dni na ogarnięcie tematu wymiany lub jeśli zaakceptował reklamację to czas bliżej nieokreślony nie powodujący nadmiernej uciążliwości dla kupującego na wymianę np może czekać na dostawę książki po świętach by ci wymienić.

oznacz moderatorów
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Sprawa już jest rozwiązana, ale kiedy zakupywałem 5 książek od [edycja] to płaciłem za przesyłkę tylko 11 zł, ale jak chciałem potem już zakupić 3 następne książki to już cena za wysyłkę do Paczkomatu była około 55 zł oczywiście nia zamówiłem, nie polecam tego Sklepu i na drugi raz już tam nie zakupię, już nie wspomnę że mają ustawione że możesz im odesłać uszkodzoną np książkę ale na swój koszt, dziękuję za taki sklepik, nigdy więcej, zresztą mają oni ponad 90 opini Naegatywnych, jak potem przeczytałem, także [edycja] nie polecam . To wszystko . 

oznacz moderatorów