anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie wysłał produktu wygranego przeze mnie w licytacji

StalkerShoty
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Gdzie mogę zgłosić to że sprzedawca wystawia przedmiot i nie ma zamiaru go wydać? Sytuacja powtórzyła się już 3 razy. Po tym ja allegro zwróciło mi pieniądze czuję się nękany przez sprzedającego.

Screenshot_20211105_102354.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@StalkerShoty Cześć. Czy mogę Cię prosić o numery tych trzech zamówień od sprzedającego? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

StalkerShoty
#7 Wielbiciel#

Tylko jedno zmówienie było ode mnie, była to licytacja natomiast sprzedający sam przyznał w dyskusji że pozostałym kupującym też nie wysłał przedmiotu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@StalkerShoty Rozumiem, jednak mimo wszystko, abym mogła odnaleźć sprawę potrzebuję jakiegoś namiaru na tę licytację. 
Czy sprzedający wysłał do Ciebie więcej wiadomości?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

🥀 może podsunę myśl jaka mi  przyszła . 

Na stronie oferty można umieścić informację ,, Sprzedawca nie zrelizował ...... ofert ,, , mam na mysli nie zrealizowane z winy sprzedawcy , po przekroczeniu % pewnej granicy w stosunku do całości zamówień informacja podświetlasię na czerwono .

Ja rozumiem ,że czasem podkreślam CZASEM może się coś przytrafić .... ale z wątków na Gadane wnioskuję ,że proceder nabiera rozpędu .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Sprzedający oczywiście powinien wysłać wylicytowany przedmiot, jednak jako serwis nie mamy uprawnień, które zmuszą sprzedającego do wysyłki towaru. Jeśli sprzedający rzeczywiście uskutecznia taką praktykę "sprzedaży", możemy to zweryfikować i podjąć odpowiednie działania (wysłanie ostrzeżenie, założenia ograniczeń na koncie). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mdrogeria_0-1636106477526.png działania owszem , ale kolejni klienci dalej nic nie wiedzą , a taka informacja na stronie oferty mogłaby mieć znaczący wpływ na decyzję kupującego i idalej idąc mniej problemowych transakcji .

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

StalkerShoty tak , przyznaje Ci rację allegro powinno coś z tym zrobić , aktualnie jeśli nastąpił zwrot środków poza właściwa oceną sprzedawcy pozostaje tylko powództwo cywilne , nękanie klientów po wystwieniu odpowiedzniej oceny sprzedawcy to drugi temat .

Dla Ciebi na razie tylko jedna rada , przed zakupem zapoznaj się z ocenami sprzedawcy , szczególnie tymi z czerwoną łapką .

oznacz moderatorów