anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie wysyła towaru pomimo chęci wysłania swojego kuriera

marecki73-78
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

A od kiedy to kupujący wysyła kuriera po towar, opisz więcej szczegółów.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marecki73-78 napisz proszę coś więcej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ja bym nawet nie odpisała jakby ktoś mi to zaproponował. To najczęstszy trick oszustów na fejsie. Potem idzie link do sfałszowanej strony lokalnie lub inpostu.  Więc może nie wziął na poważnie. A tak poważnie to napisz dokładniej o co chodzi lub poproś moderacje o sprawdzenie, bo dziwnie tu piszesz...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

marecki73-78
#7 Wielbiciel#

To nie tak chcę kupić lampę do samochodu sprzedający zaznaczył tylko i wyłącznie odbiór osobisty zaproponowałem że wyślę swojego kuriera żeby odebrał towar kupiony przez Allegro wtedy sprzedający odpisał że jeżeli kurier sobie przyjedzie i zapakuje sobie kupiony towar i zapłaci mu od ręki na miejscu to tylko tak może zawrzeć transakcje towary są wystawiane na Allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marecki73-78 przykro mi, ale w takim razie ta transakcja jest niemożliwa to zrealizowania. Powinieneś poszukać innej oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marecki73-78
#7 Wielbiciel#

Możliwa do zrealizowania jest ponieważ mogę kupić i zapłacić Jednakże Sprzedający nie chce wysłać bo takie sobie ustalił reguły Ciekaw jestem tylko dlaczego jeżeli sprzedaje na Allegro muszę mieć w swoich ofertach zagwarantowane kilka sposobów odbioru towaru i kilka firm kurierskich

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marecki73-78  Tak kilka ale w nie wszystkie w każdej dostępnej ofercie, a odpowiedź jest taka nie chce Ci sprzedać widać więc nic nie zrobisz w z ta metodą dostawy, chyba że pojedziesz po towar, możesz kupić i nie zapłacić ale czy to coś da?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie rozumiem w czym problem.
Sprzedający ustalił warunki zawarcia transakcji a Ty chcesz na siłę go zmusić do zmiany tych warunków. 
Poszukaj kuriera który pojedzie, spakuje i zapłaci sprzedającemu na miejscu albo jedź odebrać lampę osobiście a jak nie to poszukaj innej oferty z możliwością wysyłki. 
Proste. 

oznacz moderatorów