anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający przestał istnieć na allegro - brak zakupionego towaru

Levelay
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

Mam pytanie, co mogę zrobić w takiej sytuacji:

Rok temu zakupiłam grę (dostęp przez origin - wg ogłoszenia nielimitowany czasowo), i przez cały czas wszystko było w porządku, aż na początku września origin zaczął twierdzić, że dane logowania są nieprawidłowe. Próbowałam się kontaktować ze sprzedającym, ale na początku nie odpisywał, a teraz jego mail przestał istnieć (dostaję zwroty, że nie udało się z nim skontaktować). Również jego konto na allegro zniknęło - jak chcę je wyświetlić, to pojawia się komunikat, że "ta przestrzeń jest pusta". Nie mam możliwości więc jakiegokolwiek skomunikowania się ze sprzedającym. Ochrona kupujących allegro też działa tylko 180 dni, ale skoro kupiłam grę z nieograniczonym dostępem, to chciałabym ten dostęp jakoś odzyskać. Co można zrobić w takiej sytuacji? Gdzie to zgłaszać, jak próbować odzyskać pieniądze?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Vryko
#18 Luminarz#

Pytaj tutaj (użyj opcji czatu, będzie szybciej) https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Levelay Pisz przez formularz z linku powyżej, być może sprzedawca ma inne konto na Allegro, więc pracownicy serwisu będą mieli na niego wpływ. 

oznacz moderatorów

Levelay
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedzi. Tak zrobię! I zobaczę, co się wydarzy dalej.

oznacz moderatorów