anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zmienił aukcję nie mogę sprawdzić treści aukcji w momencie dokonywania zakupów.

ginzo_kasia
#7 Wielbiciel#

Kupiłam zeszyty tematyczne. Byłam przekonana że aukcja dotyczy konkretnego zestawu. Przyszły inne niż sądziłam. Wchodząc na zakupy i aukcję nie ma już zdjęć wzoru który myślałam że zamawiam ,jest też  inna cena. Dlaczego widzę aukcję zmienioną a nie taką w chwili zakupu. Jak mam sprawdzić czy w ogłoszeniu było że wysyłają losowo.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@ginzo_kasia

Możesz sprawdzić treść aukcji z momentu zakupu. Zrobisz to w zakładce Moje zakupy - klikając tam w tytuł aukcji zobaczysz jej treść z chwili zakupu. Nie klikaj tam "sprzedawca zmienił ofertę", tylko zobacz aukcję z chwili zakupu.

oznacz moderatorów

ginzo_kasia
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie zrobiłam. Mam inny zestaw w spisie zakupu a inne w aukcji. Na liście cena 24.90 w aukcji już inna.

Screenshot_2021-08-30-13-39-19-669_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-08-30-13-38-56-393_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ginzo_kasia  Jeżeli nie pasuje masz zwrot konsumencki, możesz także reklamować z tytułu niezgodności z opisem, możesz także po prostu zapytać sprzedającego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 W tym wątku nie o to chodzi. Chodzi o wgląd w ofertę z momentu zakupu. Rozumiesz?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ginzo_kasia Nie. W zakładce Moje zakupy klikasz w tytuł aukcji, potem jeszcze raz w tytuł aukcji i widzisz ofertę z chwili zakupu.

Nie klikaj tam "zobacz aktualną ofertę."

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ginzo_kasia jeśli wejdziesz z zakładki Moje zakupy w ofertę to (jeśli sprzedający coś w niej zmienił) zobaczysz taki komunikat:

la_nika_0-1630326489853.png

Jeśli nie klikniesz w [zobacz aktualną ofertę] zobaczysz jej stan z momentu zakupu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów