anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zwraca środki za przedmiot dostępny

AnnSammy
#7 Wielbiciel#

Witam,
Zwracam się z pytaniem co zrobić w sytuacji kiedy kupiłam przedmiot w obniżonej cenie, godzinę później dalej był dostępny tylko w wyższej cenie (oferta była dalej dostępna przez kilka godzin), a sprzedawca napisał mi że zrobi zwrot gotówki bo zakupiłam go kiedy redukowali ilość towaru. Na kilometr widać że sprzedającemu nie pasował zakup przeze mnie produktu po niższej cenie. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@AnnSammy wystawić komentarz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AnnSammy To ostatnio częsta praktyka niektórych sprzedawców, niezgodna z zasadami. Masz prawo domagać się dostawy po cenie zakupu. Jeśli on tego nie wyśle, Ty otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś o pomoc Allegro.

Jeżeli mimo to nie otrzymasz towaru, pozostaje Ci zamknąć spór jako nierozwiązany i wystawić sprzedawcy negatywny komentarz. Odczuje to na jakości sprzedaży, więc może w przyszłości zacznie się wywiązywać z zawartych umów.

Możesz też sądownie domagać się dostawy. Moim zdaniem sprawę wygrasz i sprzedawca poniesie jej koszty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz się domagać ale z pewnością nie wyśle towaru, możesz iść do sądu, warto?  Wystaw odpowiedni komentarz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie pisz "z pewnością", bo pewności nie masz. Prawdopodobnie nie wyśle. 

oznacz moderatorów