anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedajacy nie otrzymal pieniedzy i grozi mi policja

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

Czesc . tak jak napisalem wyzej po dokananiu platnosci chwile po tym jakies 30 min sprzedajacy napisal mi ze nie otrzymal zadnych pieniedzy . dogadalismy sie na aplikacji ze jak tylko to sie wyjasni z allegro a on nie dostanie pieniedzy to mu je zaplace jesli mi wroca . po tym czasie kontakt z nim po prostu ucichł po 5 miesiacach zaczal mnie straszyc policja ze zaklada mi sprawe itp itd gdzie ja napisalem do niego zeby sie odezwal do Mnie . po tych 5 miesiacach napisal do mnie wiadomosc ktora ja zobaczylem dopiero w zeszly tydzien i dalej nie ma z nim kontaktu co moge zrobic ? 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Towar został u niego, czy Ci wysłał? 

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

Niby mi przekazał gdzie tak na prawde nie mam zadnego nagrania zeby zweryfikowac bo mial mi przekazac calkiem co innego , on tez takiego nagrania nie posiada jak go poprosilem zeby miec jakiekolwiek potwierdzenie . chora sytuacja chodzi o gre metin2 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109568476 Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

sytuacja miala miejsce jakies 8 miesiecy temu nie pamietam nr zamowienia a kupilem to jako gosc . teraz dopiero specjalnie odnalazlem jakies konto zeby moc zapytac . to byly przedmioty w grze ktore dal mi calkiem inne niz te co mialy byc , po czym ja mu jeszcze oddalem swoja postac i zmienil cene z 500 na 300 a po 5 miesiacach dostaje wiadomosc ze zglasza mnie na policje i jakies screeny rozmow z allegro nie wiem czy prawdziwe . prosilem go o kontakt olal mnie na 5 miesiecy odpoisal 2 wiadomosci po czym znowu nie odpowiada , co mam zrobic w tej sytuacji nie chce miec nie przyjemnosci .. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:109568476 Na allegro nie można kupować jako "gość" - musiałeś być zalogowany.
Kliknąłeś KUP TERAZ czy dogadywaliście się gdzieś poza allegro?

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

to nie mam pojecia wtedy kupilem to bez logowania na jakiekolwiek konto allegro . rozmawialismy na Discordzie ale on wystawial to na allegro 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:109568476 No ok ale kupowałeś przez allegro czy po prostu znalazłeś tu ofertę i dogadaliście się na discordzie?
Jak opłacałeś ten zakup?

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

allegro

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:109568476 Jeśli kupowałeś przez allegro to zajrzyj na swoje skrzynki mailowe - tam znajdziesz potwierdzenie zakupu i jego numer - moderacja będzie mogła wtedy sprawdzić co tam się podziało.

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

okej wlasnie szukam chcialbym jakis kontakt do niego po prostu zeby mu to zaplacic i miec swiety spokoj

 

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

jak myslisz jest to mozliwe zeby zalatwic to jeszcze polubowanie bez glupiego latanai po policji ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem, kupiłeś i otrzymałeś towar czy nie otrzymałeś? jak nie otrzymałeś to niech się:"goni" niech idzie ma Policję a i tak nic nie zdziała.

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

otrzymalem calkiem co innego niz bylo opisane w poscie . gdzie w sumie po czasie juz mu sie na to zgodzilem , ale dolozylem mu swoja postac do tego ta sytuacja byla pogmatwana ...

 

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

ale bylismy tez dogadani ze mu zaplace część pieniedzy , okej zgodzielm sie na to a nagle gosciu zaginal na 6 miesiecy po czym wraca grozi mi policja i znowu zginal na kolejne 3 miesiace i dalej nie odpowiada....

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to masz teraz "pogmatwane", tak jest z tymi zgodami, należało reklamować i byłoby po sprawie, a Ty ustalałeś z nim jakąś dopłatę?

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

tak . tylko kwestia tego ze ja nie mam jak mu zaplacic bo nawet nie dal mi swoich jak rozmawialismy nic i nagle zaginal o to tu chodzi jak bym mial dane wyslalbym mu to ....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I masz jakąś korespondencję z nim, te ustalenia? 

oznacz moderatorów

Client:109568476
#7 Wielbiciel#

tak mam wszystkie rozmowy z nim na Discordzie , jak probuje od 5 miesiecy sie z nim skontaktowac , znalazlem jego dziewczyne na allegro napisalem do niej tez cisza .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:109568476   Bajki nam tu opowiadasz. 

Jeżeli klient domaga się zapłaty to chyba napisał jak zapłacić, ile kasy i numer konta do zapłaty. Jeśli nie napisał ile i jak masz płacić to nie płacisz bo nie wiesz komu płacić  i za co.

Sprawdź sobie historię na swoim koncie bankowym albo wyciągi z konta  i będziesz wiedział czy płaciłeś i ile. Na Allegro nie musi to być, możliwe że kupowałeś bez Allegro.

A jeśli nawet tego nie potrafisz ogarnąć to daruj, ale chyba nikt nie jest w stanie ci pomóc.

Policji raczej się nie bój,  żeby oni postawili jakiś zarzut to musiałbyś  w jakiś wyraźny sposób oszukać swojego znajomego. Zwykłe niezapłacenie należności nie jest karane, dłużników ścigają windykatorzy a nie policja.

oznacz moderatorów