anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy wystawil jeden przedmiot podwojnie.

DeXi0
#7 Wielbiciel#

Witam. 

2 dni temu kupilem przedmiot i wyslalem pieniadze. Po dwoch dniach sprzedajacy pisze ze myslal, ze nie wysle mu pieniedzy wiec wystawil ponownie ten sam przedmiot po czym rowniez go sprzedal komus innemu... dostal podwojna wplate za jeden przedmiot po czym oznajmil mi ze odda konto tej drugiej osobie tak wiec ja nie otrzymalem ani przedmiotu ani pieniedzy. Czy Allegro moze wycofac pieniadze od sprzedajacego i odeslac do kupujacego?

Pozdrawiam 

Maciej

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie Allegro tylko sprzedający musi Ci zwrócić kasę, oczywiście jak zapłaciłeś nie musisz się godzić  nataki rozwój sprawy ale jak sprzedający zwróci Ci środki to Allegro nic mu nie zrobi. Jeżeli to zakup na zwykłym Allegro to zrobi to automatycznie przez Allegro ale jeżeli to zakup na AL to musisz mu podać nr konta żeby Ci oddał.

oznacz moderatorów

DeXi0
#7 Wielbiciel#

Tak to bylo kupione na Allegro Lokalnie... no to fajnie cos czuje ze nie zobacze tych pieniedzy 😞 co jeszcze moglbym zrobic w tej sprawie? napisalem do Allegro po 24 h powinni dolaczyc do rozmowy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Środki odzyskasz, skąd takie myśli, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, zwróci sprzedający zobaczysz.

oznacz moderatorów

DeXi0
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieje. Czekam na rozwoj dalszej sytuacji. Jak cos to bede pisac na forum co i jak. dziekuje za pocieszenie 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ależ odzyskasz, rozpocząłeś dyskusję ale sprzedający prawie zawsze zwracają a jak nie to po 14 dniach dyskusji zamykasz ja jako nierozwiązana i składasz wniosek do Programu Ochrony Kupującego.😆

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Może ale na prośbę sprzedającego, musi do nich napisać w tej sprawie. Prościej jest po prostu podać numer konta i jak wypłaci to wyśle. Zazwyczaj to pewnie nawet szybsze. Trochę się z tą sprzedażą pośpieszył ale  to pewnie dlatego, ze masa osób w ten sposób kupuje na lokalnym, finalnie nie płacąc, a jak komuś zależy na czasie... W razie czego gdyby były jakieś problemy to otwórz dyskusje, a potem wniosek do POK.

oznacz moderatorów