anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca grozi mi sądem za niby obrazę publiczną i zniesławienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
37031516
#8 Zapaleniec#

Zwróciłam masażer do pleców  bo przestał działać sprzedawca po otrzymaniu  produktu stwierdził że powyrywałam kabelki ja ze widocznie w trakcie użytkowania one są tak cieńkie że się pourywały przy włącznikach odrzucił moją reklamację i nakazał opłaty kuriera aby zwrócić mi produkt ( mam go dopiero 3 miesiące) bo jak nie to naliczą mi opłaty za magazynowanie ja odwołąłam się do allegro protec przyjeli mój wniosek a ona mi teraz grozi za wystawienie negatywnego komenatrza że niby go zniesławiłam sądem : taki komantarz Oddałam masażer do reklamacji ponoć były po urywane kabelki gdzie nikt tego nie otwierał itp sprzedaje wadliwe produkty kabelki same przy użytkowaniu sie po urywały a on zamiast zreklamować produkt straszy że jak nie opłacę kuriera to naliczy mi jakieś opłaty za magazynowanie produkty OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!! " a on mi z kodeksem wyskakuje 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
komis-bell
#21 Demiurg#

@37031516 Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo dochodzić swoich racji na drodze sądowej.

oznacz moderatorów
MMOStock
#10 Popularyzator#

Nic samo się nie dzieje, jeśli urwałeś kable to twoja wina, co to za tłumaczenie że były cienkie? jeśli produkt nie spełniał wymagań trzeba było odrazu zwrócić, a nie uzytkować w taki sposób że go uszkodziłaś, cena/jakość pewnie wybrałaś najtanszy z mozliwych produktów i oczekujesz top jakości, prosze postawić się w sytuacji Sprzedającego,wysłał sprawny produkt, a Pani odsyła z pourywanymi kablami i mówi że to samo się zrobiło jak dziecko...i jeszcze Negatywa wystawia, ma prawo groźić sądem Pani przyznała się do urwania kabli, fizycznie zniszczyła produkt same się nie urwały prawda?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@37031516 masz prawo walić opiniami na lewo i prawo ale licz się z pozwem, bo do tego ma prawo sprzedawca, a jak nie jesteś zadowolona z produktu napisz opinię o produkcje, a co do reklamacji jak się nie zgadasz bierzesz rzeczoznawcę i do sądu 🙂

Tak ma prawo naliczać Ci za magazynowanie i ściągnie to potem przez komornika jak będzie uparty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@37031516 Raczej wątpliwe, aby poszedł z tym do sądu > niespecjalnie masz się czym przejmować > a jak AP wypłaci Ci zwrot, to niech sobie magazynuje ten uszkodzony sprzęt.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@37031516 wytłumacz mi proszę bo widę kolizję faktów 

,,widocznie w trakcie użytkowania one są tak cieńkie że się pourywały przy włącznikach ,,

,,ponoć były po urywane kabelki gdzie nikt tego nie otwierał ,,

i meritum ,, skąd wiesz ,że są cienkie skoro nikt tego nie otwierał ? ,,

 

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

Przez 3 miesiące kabelki były ok a potem nagle się pourywaly? Coś kręcisz. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria takie samo podejście co mu spadło i chciał reklamować a przypadkiem się przyznał 😄

Zrzut ekranu 2023-08-16 165321.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
37031516
#8 Zapaleniec#

Ja nie zaglądałam do środka bo nie można na własną rękę naprawiac bo tez nie uznają reklamacji on mi wyslal zdjecie tego i kabelkow ale ogólnie przedmiot wadliwa żałuje ze nie oddalam go od razu ale trudno mądry polak po szkodzie

oznacz moderatorów
misiaczekmr
#10 Popularyzator#

trzeba było dać komentarz "nie polecam" (łapka w dół) - np. za niemiłe podejście do klienta.

Jeśli w opinii napisałaś nieprawdę, albo pomówienie "sprzedaje wadliwy sprzęt" - to musisz to udowodnić.
Dla własnego bezpieczeństwa zostaw opinię "nie polecam" ale usuń treść sugerującą że sprzedający celowo sprzedaje zły towar. Możesz zostawić swoje odczucia z obsługi np. że straszy opłatami.

oznacz moderatorów
37031516
#8 Zapaleniec#

teraz sprzedawcy się wycwanili wystawia się komentarz to trzeba uważać co się pisze 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@37031516 ,, teraz sprzedawcy się wycwanili ,,...nie ! to samoobrona przed nieuczciwymi kupującymi .... to się dzieje przy pokalsku ze strony allegro , uczciwość.... owszem , ale w obie strony .

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

@37031516 I bardzo dobrze. Tez pozywam dwóch kupujących za oczernianie mnie, bo nie mam zamiaru ponosić konsekwencji tego ze ktoś nie wie co kupuje a potem wyzywa się na sprzedawcy. 

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

Brawo! @misiaczekmr A jeśli to kupujący zepsuł sprzęt niewłaściwym używaniem to taki komentarz jest ok? Czym zawinił sprzedawca? Ze chce bronić swojego dobrego imienia? Jeśli coś kupujesz i od razu widzisz ze badziew to robisz zwrot. Jeśli zaczynasz używać i stwierdzasz ze badziew to reklamujesz od razu. A tu wyglada  to tak ze 3 miesiąc było ok, potem coś się odwidziało to reklamacja i jazda po sprzedającym. 

oznacz moderatorów
37031516
#8 Zapaleniec#

Ja oddalam nawilżacz po roku bo przestal działać nie bylo problemu wymienili na nowy zadzwonili wyjasnili itp a tutaj sporadycznie używany masazer i kabelki sie po urywaly ja nie mówię ze to nie byla moja.wina ja nie widzialam tych kabelkow bo one sa w obudowie oddalam go z powodu ze wlacznik nie dzialal to chodzi o podejscie a nie strasznie kodeksami 

 

 

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@misiaczekmr ,,Dla własnego bezpieczeństwa zostaw opinię "nie polecam" ale usuń treść sugerującą że....,, woda po kisielu , nie w ciemię bity sprzedawca zaczyna od zrobienia screenów .

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

@mdrogeria Niestety w konstekscie ewentualnego procesu sądowego to ma znaczenie. Kupujący ma prawo wystawić negatywna ocenę i jeśli nie poda powodu to nic mu nie zrobisz. Bo to ze tydzień wisiała jakaś kłamliwa opinia to słaby argument dla sądu. Ja niestety tak mam ostatnio - kupujący wystawił kłamliwy komentarz, po wysłaniu pisma przedsadowego go usunął i wystawił nowy - same gwiazdki bez oceny. I guzik mu teraz mogę zrobić. 

oznacz moderatorów
37031516
#8 Zapaleniec#

Rozumiem zawsze wina leży po obu stronach zawsze można sie dogadać a facet od razu ze naliczy mi koszty za magazynowanie produktu ale ja tez ponioslam koszt odsylajac produkt ale czasem lepiej pójść na rękę i mieć spokoj

oznacz moderatorów
37031516
#8 Zapaleniec#

Wołałam usunąć czasem lepiej go....nie ruszać bo zaczyna śmierdzieć 

oznacz moderatorów
misiaczekmr
#10 Popularyzator#

Opinie wystaw, ale bez insynuacji, pomówień 

oznacz moderatorów