anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca grozi mi sądem za niby obrazę publiczną i zniesławienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
37031516
#8 Zapaleniec#

Zwróciłam masażer do pleców  bo przestał działać sprzedawca po otrzymaniu  produktu stwierdził że powyrywałam kabelki ja ze widocznie w trakcie użytkowania one są tak cieńkie że się pourywały przy włącznikach odrzucił moją reklamację i nakazał opłaty kuriera aby zwrócić mi produkt ( mam go dopiero 3 miesiące) bo jak nie to naliczą mi opłaty za magazynowanie ja odwołąłam się do allegro protec przyjeli mój wniosek a ona mi teraz grozi za wystawienie negatywnego komenatrza że niby go zniesławiłam sądem : taki komantarz Oddałam masażer do reklamacji ponoć były po urywane kabelki gdzie nikt tego nie otwierał itp sprzedaje wadliwe produkty kabelki same przy użytkowaniu sie po urywały a on zamiast zreklamować produkt straszy że jak nie opłacę kuriera to naliczy mi jakieś opłaty za magazynowanie produkty OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!! " a on mi z kodeksem wyskakuje 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
LEW433
#21 Demiurg#

@37031516 Takie straszenie jest to jakieś pismo z internetu i sprzedajacy straszą, jak nie obrażasz go w komentarzu i jest zgodny z przebiegiem zakupu reklamacji itd to niech sobie idzie. Wystawiaj po 1 gwiazdce i niech się martwi skoro sprzedajacy zaczynają straszyć.

oznacz moderatorów