anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie chce zwócić wpłaty za zwrot zakupu

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem klocki(nowe) wysłane zostały tylko w foliopaku przez co przyszły w uszkodzonym opakowaniu, miały być na prezent ale nie dam komuś w takim stanie więc wykonałem zwrot, niestety ale sprzedawca odrzucił reklamację i nie chce zwrócić pieniędzy ponieważ twierdzi, że towar w środku jest pełnowartościowy jednak w takim wypadku opakowanie tworzy istotną część całości,

problem w tym, że jest teraz cwany bo wie, że mu nie mogę wystawić komentarza negatywnego ponieważ minęło zbyt wiele czasu(czytając  jego komentarze 1/4 właśnie jest o tym, że są problemy z odzyskaniem pieniędzy po zwrocie produktu:/ )

Złożyłem wniosek POK ponieważ dyskusja nie przynosi rezultatów, cięgle pisze to samo, dobrze zrobiłem czy się pośpieszyłem?

 

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Halfrunt
#18 Luminarz#

To cud że na Allegro udało się kupić coś w oryginalnym opakowaniu..

Wszak wiadomo wszystkim że tu zwyczajem powszechnym jest wszystkiego otwieranie, sprawdzanie i pakowanie, zgrzewanie oraz zwracanie, dobrze jest jeśli wraca to co zostało kupione, a nie podniesione. 

Miałem taką co nawet kolczyk do płatka nosa podmieniała i zwróciła zużyty chiński, oczywiście przy zachowaniu pełnej darmowości w Smart.

 

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Tak na marginesie. Zbyt wiele czasu to po ilu tygodniach zwróciłeś produkt? Czy tak długo trwało rozpatrzenie reklamacji. Od momentu otrzymania towaru przez sprzedawcę ma 14 dni jeśli tego nie odrzucił w terminie to musi Ci uznać zwrot.  Jeśli odrzucił w terminie 14 dni to co tak przeciąga się gadka że minęło zbyt wiele czasu na komentarz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 Jeżeli nie dało się dalej nic wyjaśnić w dyskusji to co miałeś zrobić, a ile czasu trwa dyskusja? a na komentarz >minęło zbyt wiele czasu tzn ile?, na komentarz masz 90dni.

oznacz moderatorów