anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca nie chce zwrocic kosztow tylko daje mozliwosc wymiany na inny towar

Client:50132309
#7 Wielbiciel#

Zakupilam buty, ktore po 2 tygodniach pekly, sprzedawca po rozpatrzeniu reklamacji daje mozliwosc wymiany na inny towar niestety nie jestem zainteresowana innym produktem, czy w takiej sytuacji moge domagac sie zwrotu pieniedzy za zakupione obuwie? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Chyba jednak nie możesz. Jednak nie zgadzaj się na inny towar. Masz otrzymać takie same buty. Czyli dalej szajs, i w efekcie, że po kilku reklamacjach wyjdzie na to, że otrzymasz zwrot kasy. Więc lepiej jakoś dyplomatycznie warto to zasugerować sprzedającemu.

oznacz moderatorów

Agent555
#14 Krzewiciel#

Jeśli nie jesteś zainteresowana innym produktem to otwórz dyskusję napisz że nie chcesz wymiany na drugi produkt że chcesz od sprzedawcy zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50132309 Sprzedawca zamiast zwrotu pieniędzy może wymienić towar, ale na taki sam. Nie masz obowiązku godzić się na inny, więc w tym przypadku domagaj się zwrotu wszystkich kosztów. Pamiętaj też, że gdyby po ewentualnej wymianie na identyczny, nowy produkt, wada wystąpiła ponownie, wtedy także przysługuje Ci zwrot środków - nie może być kolejnej wymiany. Warunkiem jest reklamacja na podstawie rękojmi, a nie gwarancji. 

Jeśli sprzedawca będzie się upierał przy wymianie na inny, otwórz Dyskusję i poproś o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów