anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca płaci za usunięcie negatywnych opinii

Andrzej-allegr
#7 Wielbiciel#

Zamiast 27 (koszt wysyłki zwrotu) dostałem od sprzedawcy aż(!) 50 zł z wymogą usunąć mój negatywny komentarz i ofertą jeszcze 50 zł jeżeli dla mnie to za mało. Oczywiście że zwróciłem zbędne 23zł i pozostawiłem negatywny komentarz.

Jak na to patrzę Regulamin?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przeczytaj regulamin to się dowiesz, notabene którego treść akceptujesz za każdym razem, gdy logujesz się do Allegro.

oznacz moderatorów

FajnyLaszek
#7 Wielbiciel#

a wiesz dlaczego chciał dać Ci bonus? bo tak jak w naszym przypadku sprzedajemy mało. (46 ocen pozytywnych w ciagu roku)

Trafił się klient który wystawił negatyw.

Znika smatt z ofert

po kilku dniach znikaja Twoje oferty bo masz a niskie procenty gwiazdek oraz za mało łapek w góre.

Po 7 dniach blokują Twoje konto całkowicie i nie masz możliwości zarabiania....

oznacz moderatorów

Andrzej-allegr
#7 Wielbiciel#

Wiem dlaczego. Ciekawe dla mnie jest jak na to patrzę Allegro.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro patrzy na swój regulamin i nim się podpiera ,a jak Ty na to patrzysz? Na pewno sprzedawca zanim opłacił usunięcie opinii powinien Cię zapytać i poprosić ale faktycznie nie jednego sprzedawcę jeden negatyw może pozbawić możliwości dalszej sprzedaży i warto rozmawiać zanim się na taki krok decydujemy . Nie każdy sprzedawca jest nieuczciwy ,niektórzy czasem popełniają błąd który ich drogo kosztuje.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Takie irracjonalne sytuacje są zasługą allegro. Stworzyli system punktacji dosłownie zmuszający sprzedających do walki o zmianę każdej niższej niż 5 5 opinii nawet z tylko jedną uciętą gwiazdką. Allegro na to nic nie powie. Lepszy taki sprzedawca niż ten co z miejsca przedsądowe wezwania rozsyła... Z mojego punktu widzenia dla kupującego to nie jest takie złe, bo jak by nie było klient stratny nie odejdzie z transakcji. Przeważnie jest to desperacja sprzedawcy i nawet nie bardzo widzę powód takiego oburzenia. Owszem jest przekupstwo ale traci na nim tylko sprzedawca. Klienci wręcz przeciwnie mają więcej pewności, że w razie czego nie stracą...

oznacz moderatorów