anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca sprzedał przediot niezgodny z opisem

Paulina393
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Niedawno zakupiłam rowerek dla najmłodszego synka. 

Przyszedł bardzo szybko i sprawnie, a razem z nim:

1. na ramie same dziurki w lakierze, mało tego sprzedawca na nie przykleił pomarańczową taśmę, a pod nią jeszcze więcej uszkodzeń, właściwie na każdym elemencie rowerka.

2. na zdjęciach siodełko miało obrazek dinozaura, a w realu to jest zwykłe czarne siodełko

3. to samo tyczy się kółek bocznych. Na zdjęciach były kółka z dinozaurami, a w realu zwykłe czarne kółka boczne. 

4. pisałam do sprzedawcy z prośbą, żeby wysyłał elementy, które były wystawione na aukcji - bez odezewu. 

5. wystawiłam opinię negatywną temu sprzedawcy, a teraz pisze do mnie o usunięcie jej, bo jest to "niesłusznie wystawiony komentarz". 

Brak mi słów, dodam że przedmiot był zakupiony jako nowy. 

Dla porównania dodam też, że w ten sam dzień zamawiałam rower dla starszego syna. Sprzedający zadzwonił do mnie z informacją, że nie chciałby mi sprzedawać rowerka, bo jest lekko uszkodzony błotnik. Po dogadaniu się jednak kupiliśmy ten rower ale rzeczywiście się zgadza z opisem. Nikt w tym przypadku nie kłamał tak jak ludzie sprzedający mi rowerek z dinozaurami za niemałe pieniądze. 

Ogólnie z allegro korzystam bardzo często i dużo zamawiam. Pierwszy raz mam sytuację gdzie ktoś zrobił mnie w bambuko i na dodatek pisze mi, że mam usunąc ocenę, bo jest niesłusznie wystawiony komentarz. Co mam z tym dalej zrobić?  Miał ktoś podobny przypadek? Pozdrawiam. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pulkownik66
#19 Nestor#

@Paulina393 Rozpocznij dyskusję ze sprzedającym w tym formularzu inaczej zacznie z tobą rozmawiać https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

Po 24h poproś pracownika Allegro o pomoc. Zakończ dyskusję dopiero po wszystkim nie wcześniej, a opinii na razie nie usuwaj.

oznacz moderatorów

Paulina393
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo za radę. Skorzystałam 🙂 

pozdrawiam 🙂 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Paulina393  Opisywać takich i odsyłać towar.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Paulina393  Zakup od firmy? Jak rozumiem korzystasz z rękojmi i chcesz wymiany na sprawny zgodny z opisem? To mu wyślij taki email. Jezeli wysłałaś a on się nie zgadza to : https://allegro.pl/dyskusje/kupujacy

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Komentarza usuwać nie musisz, ostrzegasz w nim innych kupujących przed podobnymi problemami. Jak wyżej, złóż reklamację przez Dyskusję i poproś o pomoc Allegro. Pamiętaj, że wszystkie koszty wysyłek przy uzasadnionej reklamacji ponosi sprzedawca.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Napewno nikt tu z piszących nie pomyśli nawet o propozycji usunięcia oceny i komentarza.
Bardzo dobrze, bo przed takimi sprzedawcami powinno się ostrzegać innych allegrowiczów 🙂

oznacz moderatorów