anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca twierdzi, że dostał produkt z innymi numerami.

soundplayer1994
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem w pewnej firmie sprzęgło z dociskiem. Odesłałem zgodnie z prawem nie przekraczając terminu 14 dni. Opakowanie produktu jak i produkt był w stanie nienaruszonym. Sprzedawca twierdzi, że dostał produkt, ale z innymi nr. plomb. Ja odesłałem tylko to co do mnie przyszło - nie ma mowy o pomyłce.

Na początku w dyskusji sprzedawca pisze: "Nr sprzegła oraz docisku nie nalezy do naszego wydania z INTER CARSU oraz nie z tego oddziału.", "Prowadzi Pan firmę a się zachować nie potrafi. Nagrania nie ma, i nie bedzie jedynie na żadanie sądu firma xxx możę Państwu udostępnić monitoring z pracownikami jak pakują dla nas. NR Z PLOMBY które Panu przesłaliśmy nie zgadzają się z naszym wydaniem z oddziału w PRUSZCZU GDAŃSKim.".

Poprosiłem o przesłanie dokumentu wydania jakie te nr. powinny być. Na co odpisał: "oczywiscie Pan cały czas nie rozumie co sie do PANA mówi, plomby są pieczętowane w magazynie. Mysli Pan ze po co je zakładaja dla zabawy ? NR PLOMB nie są wystawiane na FV, tylko w systemie IC. Nikt Panu takiej informacji nie udzieli , bo są to dane poufne z nr klientów i razrachunków. " Karton w którym odesłałem to dla tej firmy konkurencja i sprzedawca myśli, że kupiłem gdzie indziej i odesłałem jemu. Cytuję: " Zostało wysłana wiadomość do firmy xxx, z numerami referencyjnymi dla potwierdzenia że Pan również od nich zakupił taki produkt. I zwrócił nam , zakup zrobiony u nich. " Oczywiście, że jest to nieprawda. Allegro staje po stronie sprzedającego, nie zapoznając się z dyskusją. Co mogę z tą sprawą zrobić sprzedawca chce mnie oszukać.

 

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Czemu nas pytasz , wypowiedzieć się możemy , ale tylko znając stanowisko sprzedawcy , zaproś go tutaj to pewnie wątek rozwinie skrzydła bo jak na razie znając stanowisko jednej strony zmjierza on nieuchronnie do martwego punktu .

oznacz moderatorów

soundplayer1994
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi co w takiej sytuacji mogę zrobić. Zamówiłem produkt i go odesłałem. Wiem, że odesłałem to co przyszło od tego sprzedawcy. Sprzedawca twierdzi, że część ma inne nr. Słowo przeciwko słowu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@soundplayer1994 Prowadź dyskusje i jak towar jest ten który kupiłeś to nie może tak być słowo przeciw słowu!, sprzedający uważa że nr się nie zgadzają i tylko tyle czy ze np: towar jest uszkodzony, używany? poproś w dyskusji o pomoc Allegro i domagaj się zwrotu środków.

oznacz moderatorów

soundplayer1994
#7 Wielbiciel#

Allegro w dyskusji napisało, że nie mogą zmusić sprzedawcy do zmiany decyzji. Sprzedawca odmawia zwrotu pieniędzy i chce żebym odebrał produkt. Produkt nie był używany, odesłałem go w takim stanie jak do mnie przyszedł. Prosiłem o pomoc, ale nic nie mogą zrobić 😞 Produkt był zakupiony w IC (tak pisał sprzedawca) i później wysłany do mnie. Możliwe, że nie sprawdzili dokładnie nr, albo celowo nie chcą przyjąć zwrotu.

oznacz moderatorów