anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca wystawił fakturę bez VAT'u

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dorek94
#2 Obserwator#

Cześć, muszę poprosić Was o radę,

Co zrobić gdy sprzedawca w opisie aukcji miał zaznaczoną "wystawiam fakturę Vat" , a wystawił fakturę bez VATu? 
Sprzedawca to sklep z używaną elektroniką. 

Widziałam w innym wątku, że ktoś proponował zwrócić towar w związku z niezgodnością z opisem. Czy to brzmi jak dobra opcja?

Sprzedawca twierdzi ze na przedmioty uzywane wystawia sie tylko VAT-marża. Aczkolwiek kupiłam wiele używanych sprzętów z VATem, jeśli był w opisie aukcji.

Dzięki wielkie!


oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dorek94 jeśli w ofercie pisze wystawiam FV to ma być FV , oczywiście masz prawo do reklamacji . . Przy wystawianiu oferty ma możliwość zaznaczenia FV- marża czyli opis wprowadza w błąd ......jeśłi wszystko co piszesz kest prawdą .

oznacz moderatorów
Dorek94
#2 Obserwator#

dzieki wielkie za odpowiedz, 

Sprzedawca mowi ze to " błąd systemowy allegro " i utrzymuje ze do rzeczy uzywanych mozna wystawiac tylko VAT marza. Ale zgodzil sie na zwrot, wiec sprawa wydaje sie rozwiazana : )

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Taki zapis o Fv marża powinien być w opisie oferty- jest? jeżeli nie ma to zgłoś problem z zakupem. Daj link do oferty!

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@LEW433 w opisie nie może być, ale podczas wystawiania jest chyba możliwość wybrania opcji "faktura vat-marża".

oznacz moderatorów
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

Jest. Są 4 opcje:

  • nie wystawiam faktury
  • faktura VAT
  • faktura VAT-marża
  • faktura bez VAT

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
Dorek94
#2 Obserwator#

dzieki za odpowiedz!

W detalach oferty bylo wybrane "faktura VAT" bez marży, ale sprzedawca utrzymuje ze do rzeczy uzywanych mozna wystawiac tylko VAT marza.  W innych jego ofertach ma na zmianę VAT z marżą i bez.

niestety strona z oferta juz zniknela, bo kupilam. acz mam screen z trescia.

Aleeee  cale szczescie zgodzil sie na zwrot !

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Dorek94 Ma mieć to w ofercie że Fv marzą i już. Jak masz dyskusję to jej nie zamykaj do chwili otrzymania zwrotu środków, bywa różnie.

oznacz moderatorów
Dorek94
#2 Obserwator#

nie otworzylam sporu, ale sprzedawca ma same dobre opinie, wiec jestem dobrej mysli .. 

oznacz moderatorów