anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca z Chin, oszustwo

Client:82580862
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłam rzecz na allegro i ją opłaciłam. Jednak sprzedawca z Chin, nie odpowiada na wiadomości, rozpoczęłam dyskusję. Wysłał wiadomość prosto z tłumacza, że wyśle zwrot pieniędzy albo towar zastępczy. Allegro zablokowało jego konto. Nie mogę sprawdzić jego konta, nie wiem czy nie zostało usunięte.

Oczywiście przesyłki NIE otrzymałam. Co mogę zrobić żeby odzyskać pieniądze? Wątpię żeby ten ktoś mi je zwrócił. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Masz otwartą dyskusję przez Allegro? poproś tam o pomoc Allegro, zapewne dostaniesz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę z Allegro Protect.

oznacz moderatorów

Client:82580862
#7 Wielbiciel#

Mam, ale wątpię żeby cokolwiek to dało.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:82580862  napisał(a):

 sprzedawca z Chin, nie odpowiada na wiadomości,. 

standard


 

oznacz moderatorów

Client:82580862
#7 Wielbiciel#

Czy w takiej sytuacji mogę coś zrobić?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

noooo LEF666 udzielil Ci o dziwo 😉 sensownej odpowiedzi.

oznacz moderatorów

Client:82580862
#7 Wielbiciel#

Tylko czy to ma sens? Wątpię że bez policji się obejdzie, bo sprzedawca ma w nosie mnie i moje wiadomości. Konto allegro mu zablokowało chwilę po moim zakupie więc raczej więcej jest oszukanych osób. 

Czy allegro ponosi odpowiedzialnośc za oszustów?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82580862 zakupy na Allegro są bezpieczne, więc jeśli sprzedający nie prześle w ciągu 24h potwierdzenia zwrotu to poproś ponownie o pomoc w dyskusji pracownika Allegro. Nie martw się możesz liczyć na nasze wsparcie, a w ostateczności złożyć wniosek o rekompensatę z Allegro Protect. Ale jeszcze poczekajmy na reakcję sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:82580862 mozesz mi wyjasnic jak zamierzasz ogarnąć Policje? 😮

oznacz moderatorów