anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz z

MAMY ROZWIĄZANIE!
FrankSong
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, czy mogę prosić o zdjęcie blokady z konta? Próbowałem zamówić 2 iPhone'y, wjechała blokada, a teraz nawet nie mogę kupić ręcznika papierowego (smartfony zamówiłem gdzie indziej).

oznacz moderatorów
213 ODPOWIEDZI 213
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ssarnecki
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, formularz do niczego nie prowadzi

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ssarnecki Już zgłosiłam prośbę o odblokowanie możliwości zakupów. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:45223337
#7 Wielbiciel#

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz." Dlaczego nie mogę kupować?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
jazoner
#1 Nowicjusz#

Dzis podczas zakupów dostałam taki komunikat jak niżej. Jak moge potwierdzić dane? 

 

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jazoner Skierowałam prośbę do odpowiedniego zespołu o weryfikację konta i zdjęcie blokady. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jazoner Ograniczenia zostały zdjęte. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
naronosk
#7 Wielbiciel#

„To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.”

brak mozliwosci zakupu 😞

oznacz moderatorów
MajkiPinar
#7 Wielbiciel#

Witam, podczas gdy próbuje zrealizować zamówienie pojawia się komunikat 'To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.' Czy można to odblokować? Wysłałem formularz ale chciałbym to szybko załatwić

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MajkiPinar Na Twoim koncie jest blokada związana z nieopłaconym saldem. Sprawdzisz to w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mik16
#9 Pomysłodawca#

Dostałem dzisiaj blokadę. Da radę to jakoś odblokować? Jestem na wakacjach chciałem iphona kupić 😉

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mik16 Na Twoim koncie nie ma ograniczeń zakupowych. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
naronosk
#7 Wielbiciel#

bardzo prosze o odblokowanie 😞 potrzebuje szybko zrobic zakupy

„To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.”

oznacz moderatorów