anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Udział w licytacji dostępny wyłącznie w walucie PLN

MAMY ROZWIĄZANIE!
guntermania
#8 Zapaleniec#

Witam, nie jestem w stanie kliknac na opcje "Licytuj" u góry pisze u mnie UWAGA! Udział w licytacji dostępny wyłącznie w walucie PLN. Czy mam albo moge, musze cos przestawic...?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@guntermania Jaką walutę masz ustawioną tutaj?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
guntermania
#8 Zapaleniec#

Witam, dziekuje serdecznie...za szybka odpowiedz. Wyregenerowalem na zmien z euro na zl ale wciaz nie moge uruchomic opcji licytuj. Pole licytuj jest w kolorze szarym a w momecie gdy muglbym licytowac jest w kolorze pomaranczowym?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@guntermania Jeśli zmieniłeś już walutę na złoty, to wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki i sprawdź, czy problem występuje również w karcie incognito. Jeśli tak, zrób zrzut ekranu przedstawiający problem (jak wygląda wybrana licytacja, gdy próbujesz dołączyć) i dodaj link do oferty, której dotyczy zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
guntermania
#8 Zapaleniec#

Gdy zmienie kraj z niemiec na polske to moge licytowac...w innym wypadku nie da rady...

oznacz moderatorów
guntermania
#8 Zapaleniec#

Witam, czy tylko konta firmowe moga udostepnic wysylki za granice?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@guntermania Wysyłkę za granicę w ramach metod Allegro oferujemy poprzez nasze narzędzie "wysyłam z Allegro". Aby móc z niego korzystać, konieczne jest posiadanie konta firmowego. Oczywiście jako osoba prywatna możesz oferować własną metodę dostawy za granicę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
guntermania
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry, dziekuje bardzo za szybka i konkretna odpowiedz..., inaczej rozwiazanie problemu.

oznacz moderatorów