anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uszkodzony , zgięty grzejnik

Mielczus85
#7 Wielbiciel#

Witam

Zamówiłem grzejniki na allegro w marcu. Dwa dni temu chciałem je zamontować  i okazało się że jeden jest zgięty. Dodam że na opakowania czyli karton,folia nie było śladów. Sprzedawca twierdzi że sprawa jest za stara nie podlega reklamacja. Czy można w takiej sytuacji coś zrobic?? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Sprawa nie jest za stara i podlega reklamacji. Jeśli to zakup od firmy, masz dwa lata rękojmi. Wyślij mailem pisemną reklamację, zażądaj wymiany lub zwrotu wpłaty, poczekaj na pisemną decyzję sprzedawcy maksymalnie 14 dni, nie załatwiaj tego przez telefon. Możesz poprosić o pomoc Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Mielczus85 jest dokładnie tak, jak pisze @xyz96 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak reklamacja , ale 3 mce nie zaglądałeś do paczki ??

oznacz moderatorów

Mielczus85
#7 Wielbiciel#

Tak nie zaglądałem nie było takiej potrzeby. Stały nie rozpakowane aż do dnia montażu.Wydawało się nie da się grzejnika uszkodzić w takim stopniu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie masz takiego obowiązku  , ale dobrze jest sprawdzać przesyłkę i niezwłocznie poinformować sprzedawcą o ew. uszkodzeniach . Niemniej jednak nie zwalnia to sprzedawcy od odpowiedzialności , ale może odrzucić wniosek reklamacyjny powołując się na zaniedbanie z Twojej strony . Najwłaściwszym rozwiązaniem będzie dyskusja i pomoc pracownika allegro .

oznacz moderatorów