anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uwaga chciałbym przestrzec przed oszustem

Client:106781489
#7 Wielbiciel#

oszust sprzedaje karty, kupiłem kartę ale nie chce mi jej wysłać bo niby nie dostał pieniedzy i nie ma jakiejś tam etykiety. Zapłaciłem 13 zł pokazałem nawet dowód że pieniądze pobrało, a oszust ma wywalone 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:106781489 Zanim nazwiesz kogoś oszustem - wejdź TUTAJ i zobacz jaki jest status zamówienia i jego płatności.

Nieczęsto ale zdarza się, że płatność w wyniku losowego błędu nie dociera do sprzedającego.
W takim wypadku nieudana płatność wróci na Twoje konto w ciągu 3 dni i musisz ponownie opłacić zamówienie.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie liczy się dowód tylko status płatności. Jaki widnieje przy transakcji w KUPIONE? Jeśli wystąpił błąd płatności, a to się zdarza to sprzedający może mówić prawdę. Wtedy kasa w ciągu kilku dni powinna wrócić tam skąd przyszła. Zamiast wyzywać kogoś od oszustów lepiej sprawdzić co się stało.... Podaj numer płatności, wezwij moderacje to sprawdzą czy doszło do niego czy nie, bo samo potwierdzenie wysłania wpłaty jeszcze nie oznacza jej dotarcia do odbiorcy, a już szczególnie na tym portalu, gdzie jedyne co sprzedawca może to zbierać negi za fuszerki portalu.... O naprawienie płatności prosimy od wieków i allegro nie widzi problemu...

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

Dziękuję Ci bardzo za przestrogę.

oznacz moderatorów