anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na Super Sprzedawcę przy negatywach pokazuje nadal 100% sprzedaży

singiel2011
#7 Wielbiciel#

[edycja]  Wystawiłem komentarz za zepsute znaczki miałybyć ** otrzymałem prawie połowę ze śladami odlepiania podwójne ślady ubytku kleju Odpowiedź od [edycja] że dla nich to nic nie widać na wyraźnych zdjęciach po podlepkach. Po wystawieniu negatywu przy usuniętych u nich 155 ocen okazało się że mają jakieś układy ponieważ mój komentarz pomimo ukazania pokazywał 0 negatywów po rozmowie tel. z allegro że sprzedawca ma parasol ochronny stwierdzili że to błąd techniczny i że nic nie mogą z tym zrobić. Układ ? Parasol ochronny dla Supersprzedawców.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

serwis-texas
#19 Nestor#

Ochhh, w jakim Ty błędzie teraz jesteś 🙂 ale wyprowadzać Cię z nie go nie mam zamiaru!!!

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Kłamiesz, zmyślasz, szkalujesz. Twój "układ" to brak elementarnej wiedzy. Słyszał o zaokrąglaniu liczb? Przespał lekcje matematyki? Czy liczyć nie umie?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@singiel2011 Twoja ocena jest widoczna na Allegro:

la_nika_0-1691745296948.png
Wszystkich sprzedających traktujemy tak samo i nie ma żadnych parasoli ochronnych czy innych układów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

singiel2011
#7 Wielbiciel#

Składam skargę na Moderatora za ujawnienie nicka allegro bez zgody właściciela Skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) może złożyć osoba, której dane osobowe są przetwarzane w sposób nieprawidłowy. Otrzymanie nazwy ujawnionej w komentarzu odpowiedzi zostało poprzez naruszenie i rozpowszechnianie danych osobowych wykradzionych z portalu allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@singiel2011 ^^^Szczynścia życzy kominiorz^^^

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@singiel2011 

Człowieku idź się napij, piątek jest!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@serwis-texas Są tacy co piją od tygodnia > dlatego piszą bzdury na AG.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@singiel2011 a gdzie Ty tam masz nick po za tym to nie są dane osobowe 😄 Widzę że coraz więcej tu specyficznych klientów jak allegro udaje się takich tu ściągnąć ?

Po drugie widać że sprzedawca dba o klientów, więc jak by oszukiwał to miał by więcej negatywów, może po prostu przeoczenie, składałeś reklamację ???? 

W przypadku sytuacji konfliktowych proszę o kontakt, zawsze można dojść do kompromisu i porozumienia. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

singiel2011
#7 Wielbiciel#

A spjrzałeś na statystyki kont przy 100% sprzedaży 

156 ocen ⁠usuniętych

1365 ocen ⁠wykluczonych
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak @singiel2011 masz rację, tyle usuniętych komentarzy, tyle wykluczonych, ja mam tylko 3 negatywne komentarze i żadnego Allegro mi nie usunęło, choć prosiłem i błagałem.

Widocznie nie wszyscy mogą liczyć na taki ☂️ ochronny.

Ech...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@singiel2011 czy chodzi Ci o to, że w mojej wiadomości jest Twój login, który jest widoczny w każdym Twoim wpisie w społeczności? Login, który zgodnie z regulaminem:

"[...] widoczny jest w ramach Społeczności dla wszystkich Użytkowników, a nadto może być dostępny dla osób korzystających z sieci Internet oraz może być indeksowany przez wyszukiwarki internetowe". 

Czy może chodzi o treść oceny, która również jest ogólnie dostępna, o tutaj?

Gdy skierujesz kursor na ikonę "i" przy liczbie ocen usuniętych i wykluczonych oraz przy zapisie "ocena nie liczy się do średniej" zobaczysz co to znaczy. 
Oceny mogą być usunięte przez kupujących lub przez nas (jeśli treść łamie regulamin). 
W "polecenia od kupujących" uwzględniamy te polecenia, które wystawili co najmniej po upływie 7 dni od wystawienia wcześniejszej oceny Polecam/Nie Polecam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Dobrze, Monia 🙂

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@singiel2011  napisał(a):

Składam skargę na Moderatora za ujawnienie nicka allegro bez zgody właściciela Skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) może złożyć osoba, której dane osobowe są przetwarzane w sposób nieprawidłowy. Otrzymanie nazwy ujawnionej w komentarzu odpowiedzi zostało poprzez naruszenie i rozpowszechnianie danych osobowych wykradzionych z portalu allegro.


@singiel2011 sam podałeś tu wszystkie nicki allegro, pierwotnie nawet w tytule tego tematu... teraz zamierzasz złożyć skargę na samego siebie? Tak po prostu? 

Co ciebie dziwią oceny wykluczone, to normalne jak ktoś otrzymuje komentarze od klienta, który zrobił kilkukrotnie zakupy w ciągu 7 dni.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To że jakość temu sprzedawcy się nie zmieniło po wystawieniu przez Ciebie negatywa to nie znaczy że się niebawem nie zmieni . Aktualizacje nie są natychmiastowe . A swoją drogą to w tym tygodniu dostałem na meila reklamę firmy która gwarantuje odpłatnie usuwanie negatywnych opinii na różnych portalach . Nie potwierdzę czy allegro też było w ich zakresie bo nie byłem zainteresowany wspieraniem takiej działalności ale widać że niektórzy mogą mieć sposób na odpłatne poprawianie wizerunku potrzebującym.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Płacisz 200-250 zł i negatyw znika, to stara usługa agencji reklamowych. Jest jeszcze inna metoda ale tu trzeba mieć znajomości. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@singiel2011 Gdy rozum śpi, budzą się demony

oznacz moderatorów

siesio
#10 Popularyzator#

Ja tam nic o układach nie słyszałem. Ale wiem o zasadzie, że na 1000 normalnych klientów zawsze trafi się jakiś ewenement wystawiający negatywa. No i właśnie trafiło.

oznacz moderatorów