anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na wiadomości z "akceptacją regulaminu"

Twoj-Druk
#8 Zapaleniec#

Na maile nie powiązane z allegro przychodzą wiadomości które są oszustem i bądź próbą uzyskania danych,

dlaczego serwis tego nie ściga?

Ja otrzymałem już kilka takich wiadomości z maila kontakt@timtheiss.pl 

a sama wiadomość poniżej

 

Sprawdź Allegro Pay i płać wygodniej  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 

 

allegro
 
Dzień dobry ,
 
W związku z wprowadzeniem aktualizacji zasad w regulaminie Allegro
jesteśmy zmuszeni przeprowadzić standardową akceptacją nowych reguł.

Zmiany dotyczą

* Polityki ochrony prywatności.
* Programu ochrony kupujących.
* Aktualizacji metod płatności.

Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 3 dni, będzie
skutkowało nałożeniem tymczasowej blokady konta.

Przejdź do akceptacji nowych reguł -> A K C E P T U J E 

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

 
 

Raty 3x0% - dla osób z aktywną usługą Allegro Smart! i aktywną usługą Allegro Pay. Umowa o kredyt konsumencki zawierana z Allegro Pay sp. z o.o., po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej, za pośrednictwem Allegro sp. z o.o., umocowanej do czynności faktycznych dot. zawierania i wykonywania umów o kredyt konsumencki. Przykład reprezentatywny: Dla opcji spłaty w ciągu 3 miesięcy: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0%, całkowita kwota kredytu: 750,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 750,00 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 3 równe miesięczne raty w wysokości po: 250,00 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r. dokonana na reprezentatywnym przykładzie. To nie jest oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? 
 
Polub nas na social media i bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
 

Wiadomość została wysłana automatycznie, dlatego na nią nie odpowiadaj. Jeśli chcesz z nami porozmawiać, skorzystaj ze strony kontaktowej .

Jeśli nie chcesz więcej otrzymywać tego typu powiadomień, kliknij tutaj .

Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

kostas11
#21 Demiurg#

@kryniakl próba wykradzenia danych do konta allegro, olej to 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kryniakl
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję. Tak zrobiłam

oznacz moderatorów

ememiks25
#1 Nowicjusz#

W związku z wprowadzeniem aktualizacji zasad w regulaminie Allegro ,
jesteśmy zmuszeni przeprowadzić standardowa akceptacja nowych reguł.

Zmiany dotyczą

* Aktualizacji metod płatności.
* Programu ochrony kupujących.
* Polityki ochrony prywatności.

Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 3 dni, będzie skutkowało nałożeniem tymczasowej blokady konta.

Wałek jak NIC podany jest link do akceptacji nowych warunków!!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ememiks25 na górze jest coś takiego jak "czego szukasz? "

I tam jest już sporo takich postów 🙂

akkl.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ANDI946
#9 Pomysłodawca#

ALLEGRO powinno wszystkich ostrzegać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ostrzega a ludzi i tak wchodzą.

oznacz moderatorów

Michalll13
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

zazwyczaj jestem bardzo ostrożny, jeśli chodzi o wiadomości e-mail i sms, w których zawarte są odnośniki do stron bądź linki aktywacyjne, a dzisiaj naprawdę niewiele zabrakło, i prawdopodobnie zacząłbym weekend od problemu.

Fałszywa wiadomość e-mail od oszustów, którzy podszywają się pod "Allegro", jest w miarę dobrze dopracowana wizualnie - jak człowiek z rana zaspany, wejdzie na swoją skrzynkę mailową, to może odruchowo popełnić błąd, klikając w odnośnik zawarty w "fejk" wiadomości - ja na całe szczęście, zorientowałem się i sprawdziłem z jakiego adresu mailowego przyszła korespondencja - nazwa domeny po "@", mówi sama za siebie.

Kolejna rzecz - nazwa nadawcy.

Zamiast nazwy Allegro, jest "Allegro-Informacja".

 

Temat wrzucam informacyjnie - przezorny zawsze ubezpieczony 🙂

 

Miłego weekendu.

Screenshot_2023-08-12-06-31-36-108_com.android.chrome-edit.jpg

Screenshot_2023-08-12-06-27-52-418_com.android.chrome-edit.jpg

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michalll13 Przekieruj otrzymaną wiadomość na adres: phishing@allegro.pl. Zajmiemy się tą sprawą niezwłocznie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:37118181
#2 Obserwator#

W jaki sposób dane kontaktowe (e-mail) wypłynął z bazy – osoby, które chcą wyłudzić dane? 3 dni temu otrzymałem identycznego e-maila jak te podawane tutaj. Proszę o informację w jaki sposób mój adres e-mail wypłynął do nieporządanych przeze mnie osób i teraz przez to następuje próba wyłudzenia danych? W jaki sposób mój adres i pozostałe dane są chronione?

oznacz moderatorów