anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto

MonsterHighh
#3 Debiutant#

Ktoś włamał mi się na konto proszę o konsultacje lub kontakt telefoniczny

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MonsterHighh sprawdziliśmy już Twoje konto, ale nie ma tutaj przesłanek do uznania, że doszło na nim do włamania. Co dokładnie Cię zaniepokoiło? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MonsterHighh
#3 Debiutant#

W czacie na górze w wiadomościach pojawiły się wysyłane wiadomości typu:

Filiżanka i spodek do espresso lubiana celebration

Witam proszę o adres mailj,estemy, zainteresowany zakup przez allegro

 

i inne to nie ja je adresowałam do tych sprzedawców chciałabym prosić o ochronę konta lub numer kontaktowy aby podjąć działania zabezpieczające ze strony allego.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MonsterHighh  Taki maile to norma na Allegro, typowe działania oszustów.  Możesz zgłosić na phishing@allegro.pl

Do włamania to jeszcze daleka droga.  Jeśli chcesz specjalnej ochrony swego konta to niestety musisz prywatnie poszukać,  nie słyszałem żeby Allegro wykonywało takie usługi.

oznacz moderatorów

MonsterHighh
#3 Debiutant#

Jeszcze raz dziękuje za pomoc i informacje życzę wszystkiego dobrego.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MonsterHighh dziękuję, dział bezpieczeństwa potwierdził włamanie, ale jeśli zmieniłaś już hasło i włączyłaś logowanie dwuskładnikowe to wszystko powinno być w porządku. Polecam jeszcze przeskanowanie komputera programem antywirusowym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MonsterHighh  A ja jestem ciekaw co chcesz konsultować i z kim. Masz nadzieję że włamywacz do ciebie zadzwoni?

Jeżeli masz dostęp do konta zmień natychmiast hasło,  wprowadź dwustopniowe logowanie. Oszacuj straty jeśli  są, spróbuj zablokować ewentualne działania włamywacza.

Poproś Allegro o pomoc poprzez standartowy kontakt.

Jeżeli nie masz dostępu do konta trzeba jak najszybciej zablokować konto i tylko w takim przypadku pomoc moderatorek jest potrzebna. Ale formalne zgłoszenie włamania jest  i tak potrzebne.

oznacz moderatorów

MonsterHighh
#3 Debiutant#

Hasło zmienione plus wprowadziłam logowanie dwuetapowe , dziękuje za informacje. 

Właśnie chciałam skonsultować się w sprawie włamania aby ktoś mi pomógł poprowadzić tą sprawę dalej bo niezbyt jestem rozpoznana co i jak teraz robić aby moje dane osobowe dalej nie szły w eter i aby można było namierzyć z jakiego miejsca jakich danych było logowanie na moje konto. Czy jest taka możliwość? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MonsterHighh sprawdzimy dokładnie Twoje konto, ale czy możesz przesłać mi zrzuty tych wiadomości? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MonsterHighh
#3 Debiutant#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów